Yükleniyor...

Tecrübeli Analistlerden Kısa Vadeli Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminleri

Bitcoin fiyatı 7.

btc fiyat tahmin bitcoin 1

Bitcoin fiyatı 7.000 doların altına düşerken, en iyi kripto para analistleri, yarılanmadan (halving) önceki olayların beklentileri de dahil olmak üzere kısa vadeli tahminlerini paylaştılar.

Bitcoin’de (BTC) Yükseliş Hakim

Yazım zamanında, Bitcoin 6.900 dolarlık bölgede işlem görmekte olup, bir gecede kabaca yüzde üç kaybetti. Birçoğu saçlarını yolsa bile, analistler genel uzun vadeli eğilimin yükselişe geçtiğini ve endişelenmeye gerek olmadığını söylüyor. Ayrıca, Mayıs ayında gerçekleşecek olan halving her geçen gün daha da yaklaşıyor.

Bitcoin 5.500 Dolara mı Düşüyor?

Üst düzey analist Jacob Canfield, mevcut BTC fiyat davranışında düşüş eğilimi görüyor. Fiyatın nereye kadar düşeceğini tahmin etmeye çalıştığında, Bitcoin’in 5.500 dolara düşebileceğini varsayıyor.

https://twitter.com/JacobCanfield/status/1206796842144616449?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1206796842144616449&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fbtc-price-short-term-behaviour-forecasts-by-top-crypto-analysts

Analist @CryptoMichNL, piyasa katılımcılarını mevcut düşük fiyatlardan alıştan önce iki kez düşünmeye çağırıyor, çünkü görünüşe göre Bitcoin’in düşmeye devam edebileceğini düşünüyor.

Bitfinex’te Bitcoin Long Pozisyonları

Trader Rampage, Bitfinex’teki trader’ların (tabloya göre) Bitcoin fiyatın 6,921 dolar seviyesine düştükten sonra Bitcoin’de long pozisyonları açtığını belirtiyor.

Bu yatırımcıların, piyasanın geri kalanında olmayan bir boğa eğilimi bilgisine sahip olduğuna inanıyor. Ayrıca, bazı Bitcoin balinalarının BTC’nin en alt seviyeye ulaştığına inandığı söylemleri bulunuyor.

Yarılanmadan 4-5 Ay Önce Ne Olabilir

Yatırımcı ve girişimci Alistair Milne, Bitcoin madencilerinin ödüllerinin yarıya düşürüldüğünü görmeden önce beklediklerinin bir listesini sunuyor.

Tahminleri, insanların Bitcoin’lerini (daha önce sattıkları) geri alacaklarına dair inancın yükselişe geçtiği için, BTC şortlarının kapanması muhtemeldir, altcoin piyasası BTC alınmak için terk edilebilir ve altcoin’lerde daha fazla kan akabilir. En sonunda da boğalar piyasaya hakim olacak.

Mati Greenpan’in Öngörüsü

Quantum Economics’in Bitcoin ve kripto araştırma merkezi kurucusu Mati Greenspan, topluma BTC fiyatlarındaki küçük düşüşün paniklemeye sebep olmamasını tavsiye etti.

Bitcoin oynaklığı oldukça iyi biliniyor, özellikle kısa vadede işler oldukça yumuşayabilir. Uzun vadeli görünüm zaten değişmedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x