Yükleniyor...

Tecrübeli Bitcoin Trader’ının 70.000 Dolar Tahmini

TradingView kullanıcısı PentarhUdi, yıllardır Bitcoin'in gelecek fiyat hareketleri hakkında tutarlı tahminlerde bulundu.

Bitcoin Fiyatı

TradingView kullanıcısı PentarhUdi, yıllardır Bitcoin’in gelecek fiyat hareketleri hakkında tutarlı tahminlerde bulundu. Mike Novogratz ve Tom Lee gibi popüler analistlerin aksine, 2019 yılında en yüksek 13.888 doları gören Bitcoin’in 6.500 dolara götüren yüzde 50’lik fiyat düzeltmesini başarılı bir şekilde öngördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin, tecrübeli trader’ı haklı çıkaran tahminlerini yaptığı grafiği takip etmeye devam edecek olursa 2020 yılı yatırımcılar için müthiş bir yıl olarak kayda geçecek ve Bitcoin’in fiyatı 2020’nin sonunda 70.000 dolara kadar çıkacak.

Bitcoin 70.000 Dolar

PentarhUdi, geçmişte birçok tutarlı tahminde bulunmuş bir isim. Aralık 2013’te ilk Bitcoin boğa koşusunun sona ereceği zamanı doğru bir şekilde tahmin etmeyi başarmış ve Ağustos 2017’de Bitcoin’in yıl sonuna kadar 15.000 dolara ulaşacağını söylemiş ve fazlasıyla haklı çıktı.

2020’deki Bitcoin’in fiyatı için birçok trader ve analistin ütopik tahmini ortalıkta dolaşırken Pentarhudi’nin yıl sonu fiyat tahmini oldukça makul görünüyor. Örneğin ünlü trader’lardan Peter Brandt’ın Bitcoin’in fiyatı için 2020 tahmini 100.000 dolar olarak paylaştı Trader’lar ve analistler yaklaşan blok ödülü yarılanmasının başka bir görkemli boğa koşusu için önemli bir katalizör olacağına inanıyorlar ve tahminlerini buna göre yapıyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x