Yükleniyor...

Tecrübeli Yatırımcı Peter Brandt’a Göre Bitcoin 4. Parabolik Evrede

Tecrübeli yatırımcı Peter Brandt Twitter hesabından Bitcoin'in dördüncü parabolik evreye girdiğini kaydetti.

Tecrübeli Yatırımcı Peter Brandt Bitcoin

Tecrübeli yatırımcı Peter Brandt Twitter hesabından Bitcoin’in dördüncü parabolik evreye girdiğini kaydetti. Brandt’a göre bu yüzden Bitcoin fiyatında artışlar görülebilir.

Goldman Sachs’in eski yöneticilerinden ekonomist Raoul Pal, dün attığı bir tweet ile Bitcoin’in riskleri azaltmak için yatırım yapılabilecek birincil varlık olduğunu ifade etmişti (ilgili haber) Pal’ın bu tweet’ine cevap veren Brandt, Bitcoin’in dördüncü parabolik evreye girmiş olabileceğini ve yükselişlerin görülebileceğini söyledi.

Daha önce Brandt, Nisan ayında Bitcoin’de görülen yükselişi doğru bir şekilde öngörmüş ve Bitcoin’in bir parabolik evrede hareket ettiğini belirtmişti. Brandt’ın parabolik evreden söz etmesinin ardından Bitcoin fiyatı Haziran ayında 13.800 dolara kadar yükselerek 14.000 dolara dayanmıştı. Buna ek olarak Brandt, 2018 yılında görülen ciddi düşüşleri de daha öncesinden doğru bir şekilde tahmin etmeyi başarmıştı.

CoinMarketCap’in verilerine göre son 24 saatte yüzde 1,65 artışla 9.778 dolardan işlem gören Bitcoin, psikolojik destek seviyesi 10.000 dolara doğru hareket ediyor. Piyasa analistlerine ve uzmanlara göre Bitcoin yaklaşık sekiz ay sonra gerçekleşecek olan yarılanma etkinliği ile ciddi yükselişler görecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner