Yükleniyor...

Tek Bir Ethereum İşlem Ücreti 39 Bin Dolar Tuttu!

Merge güncellemesiyle yeni bir yapıya bürünen Ethereum (ETH), tek bir işlemde yansıyan 39 bin dolarlık işlem ücretiyle gündeme geldi.

Tek Bir Ethereum Islem Ucreti 39 Bin Dolar Tuttu

Merge güncellemesiyle yeni bir yapıya bürünen Ethereum (ETH), tek bir işlemde yansıyan 39 bin dolarlık işlem ücretiyle gündeme geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto yatırımcısı ve analist Jason Williams, sosyal medya platformu Twitter üzerinden Ethereum ile dalga geçti. Merge güncellemesiyle daha bir ön plana çıkan ve ağ verimliliğini artıran Ethereum, tek bir ağ işlemindeki işlem ücreti nedeniyle gündeme geldi. Williams, işlem kaydına yönelik bir görüntüyü paylaştı ve platform harika çalışıyor şeklinde bir kinayede bulundu. O görüntüde, tek bir işlem ücretinin 39 bin dolar olduğu gözlemlendi.

Ethereum İşlem Ücreti Dudak Uçuklattı!

Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin, protokolü ve ağ yapısını iyileştirme konusunda taahhüdünü yinelemişti. Buterin, projenin daha verimli bir hale geleceğine inanıyor.

Ancak kripto yatırımcısı ve analist Jason Williams, durumların böyle olmadığına yönelik bir göndermede bulundu. Twitter üzerinden paylaşım yapan Williams, tek bir işlemin 39.050 dolar tuttuğuna yönelik ekran görüntüsünü aktardı.

Williams’a göre bu işlem yaklaşık 24 ETH tutuyor. Ancak kripto yatırımcıları, Williams’ın gönderisinin altında toplandı. Birçok yatırımcı, bu görüntünün sahte olduğunu düşünüyor. Çünkü aynı süreç içerisinde yatırımcılar, 3 ila 30 dolar arasında işlem ücretleriyle hareket etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x