Yükleniyor...

Teknik Analiste Göre Bu Altcoin’de Korkutucu Bir Çöküş Yaşanabilir

Yukarı yönlü bir hareketten sonra iyileşme belirtileri göstermesine rağmen, Yearn Finance yönetişim token'ı YFI için daha fazla uyarı verilmeye başlandı.

Teknik Analiste Gore Bu Altcoinde Korkutucu Bir Cokus Yasanabilir

Yukarı yönlü bir hareketten sonra iyileşme belirtileri göstermesine rağmen, Yearn Finance yönetişim token’ı YFI için daha fazla uyarı verilmeye başlandı.

Piyasa analisti Teddy Cleps, YFI/USD için bir trend öngördü ve paritenin her destek testinde geri dönme beklentisiyle düşük işlem görmeye devam edeceğini belirtti. Ayrıca, fiyat tabanlarının yatırımcıları YFI’nin dibe vurduğuna inandırmaya ikna edebileceğini, ancak güçlü bir toparlanmaya başlama olasılığının en iyi olduğu desteğin mevcut fiyat seviyelerinin 8.000 dolar altında olduğunu ima etti.

YFI

Analist yükseliş içinse şu ifadeleri kullandı: “Sabır anahtardır, acele etmeye gerek yok” dedi.

Popüler isim, finansal varlık olarak YFI’nin uzun vadeli yönlerinden emin görünüyor. Bununla birlikte, merkezi olmayan token’a yönelik kısa vadeli görünüme göre 44.000 dolar gibi rekor yüksek seviyeye geri dönmenin uzun süre alacağı endişeleri var. YFI/USD, söz konusu en yüksek fiyatta yüzde 60’ın üzerinde düzeltme yaptı.

YFI Neden Düzeltme Yaşadı?

Yatırımcılar Yearn Finance’ın son talihsizlikleri konusunda belirsizlik olduğunu dile getirirken, YFI için başka bir düşüş yorumu daha geldi. Alameda Research ve FTX kripto para borsası CEO’su Sam Bankman-Fried, yatırımcıların YFI varlıklarını üç ayrı nedenden dolayı sattıklarını kaydetti. İlk olarak, tüm DeFi projelerinde olumsuz bir duygu olduğunu belirtti. Neredeyse hepsi bu yılın başlarında hızlı bir şekilde katlanarak yükseldi. Bu, yatırımcılar arasında kar alma hissiyatını artırdı ve YFI dahil olmak üzere aşırı satın alınan her varlıkta keskin düşüşlere neden oldu.

İkincisi, analist, token’ın düzeltmesini güçlendiren olumsuz haberlerden bahsetti. Yearn Finance yaratıcısı Andre Cronje tarafından başlatılan Eminence’in yaşadığı olumsuzluklar da buna dahil. Üçüncüsü, Yield Farming projelerinin sunduğu verim, üçüncü çeyrekte ciddi bir düşüş yaşadı.

YFI, yazının yazıldığı sırada 14.630 dolardan işlem görüyordu. Analistin söylediği 8 bin dolar aşağıdaki destek seviyesi de YFI’nın 6-7 bin dolar civarına düşebileceğini ifade ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x