Yükleniyor...

Teknoloji Dünyasının Önemli İsmi Bitcoin’i Benimsediğini Açıkladı

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım şirketi Intercom’un kurucu ortağı ve başkanı Eoghan McCabe, bugün attığı bir tweet ile “yıllarca süren çırpınışlardan” sonra Bitcoin’i tamamen benimsediğini açıkladı

teknoloji dunyasinin onemli ismi bitcoin i benimsedigini acikladi

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım şirketi Intercom’un kurucu ortağı ve başkanı Eoghan McCabe, bugün attığı bir tweet ile “yıllarca süren çırpınışlardan” sonra Bitcoin’i tamamen benimsediğini açıkladı. McCabe, insanları onun izinden gitmeye davet etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

McCabe Bitcoin’i Benimsiyor

Paul Tudor Jones, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ve Stanley Druckenmiller’ın Bitcoin desteği açıklamaları küçük çaplı bir akım yarattı. Bu akıma son katılan isim ise Eoghan McCabe oldu. 

Intercom kurucu ortağı, onu lider kripto para birimine tam olarak neyin yönlendirdiğini açıklamadı. Ancak Anthony Pompliano (diğer adıyla Pomp) ile Parallax Digital Robert Breedlove’un CEO’su arasındaki podcast röportajını dinlediğini ve “eğlenceli ve ilgi çekici” bulduğunu belirtti.

McCabe ayrıca ne kadar Bitcoin satın aldığını da açıklamadı. Bununla birlikte, Bitcoin yatırımcılarının Bitcoin’lerini tutması gerektiğini söyledi.

Intercom Henüz Bitcoin Kabul Etmiyor

Bitcoin’in 16.000 doları geçen muhteşem rallisi düşünüldüğünde, daha büyük isimlerin varlığa ilgi duyması şaşırtıcı değil. Square, MicroStrategy ve Stone Ridge gibi halka açık şirketler, dolar devalüasyonu karşısında fazla nakit rezervlerinin bir kısmını Bitcoin‘e dönüştürdü.

Bununla birlikte McCabe, Intercom’un Bitcoin’i henüz birincil hazine rezerv varlığı olarak benimsemeyeceğini belirtti. McCabe, bir şirketin kurucusunun bir şeyin iyi bir fikir olduğuna inanması ile şirketin herhangi bir işlem yapması arasında büyük bir fark olduğunu belirtti.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x