Yükleniyor...

Teknoloji Patronu Dan O’Dowd, Dogecoin’i Hedef Aldı

Teknoloji şirketi yöneticisi Dan O’Dowd, sosyal medya hesabı üzerinden Elon Musk aracılığıyla Dogecoin’i hedef aldı.

Teknoloji Patronu Dan ODowd Dogecoini Hedef Aldi

Teknoloji şirketi yöneticisi Dan O’Dowd, sosyal medya hesabı üzerinden Elon Musk aracılığıyla Dogecoin’i hedef aldı.

Teknoloji gelişiyor, iş birlikleri artıyor ve teknoloji patronları da kendilerini devamlı olarak yeniliyorlar. İşin gövde gösterisi kısmına gelince ise herkes ayrışıyor. Kaliforniyalı teknoloji şirketi yöneticisi Dan O’Dowd da meslektaşı sayılan Elon Musk’ın karşısında.

O’Dowd: Dogecoin ve Diğerleri Aldatmaca

Green Hills Yazılım CEO’su ve The Dawn Project’in Kurucusu Dan O’Dowd, yakın tarihli bir tweet’te Dogecoin‘i ve yenilikçi teknolojiler hakkında yorum yaptı.

Dan O’Dowd, Elon Musk’ın Cybertruck , Optimus insansı robot ve Tesla araçlarıyla alay etti ve Dogecoin’in de bir aldatmaca olduğunu söyledi. Video kullandığında tweetin açıklamasında Elon Musk için usta dolandırıcı dedi ve Dogecoin’in de içinde bulunduğu listeye yer verdi.

Elon Musk Haziran ayının ortasında Dogecoin’i Ponzi planı olarak tanıttığı iddiasıyla 258 milyar dolarlık bir dava ile karşılaştığını hatırlatalım. Ayrıca, kripto para birimini “dolandırıcılığın kolaylaştırıcısı” olarak adlandıran Dogecoin kurucu ortağı Jackson Palmer, meme coin’in başlı başına bir dolandırıcılık projesi olduğuna inanmıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner