Yükleniyor...

Teksas Eyaleti, Kripto Konusunda Adım Attı

ABD'nin Teksas eyaletinin milletvekilleri, Haklar Bildirgesi'ne kripto para birimlerini eklemek için oy kullandı.

teksas kripto 1

ABD‘nin Teksas eyaletinin milletvekilleri, Haklar Bildirgesi‘ne kripto para birimlerini eklemek için oy kullandı.

Kripto para birimlerinin ve dijital varlıkların son zamanlardaki benimsenme oranları, ülkelerin de bu sektöre girişini hızlandırdı. Özellikle kripto para birimleri, Bitcoin‘in etrafında yaşadığı yükselişler ile milyonlarca yatırımcı çekmeyi başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tüm bu gelişmelere, ABD‘nin Teksas eyaleti de dahil oldu. Eyalette, Haklar Bildirgesi’nde değişiklikler yapıldı. Bu değişiklikte, kripto para birimleriyle ilgili önemli detaylar eklendi.

Teksas Eyaleti, Kripto Para Birimlerini Oyladı

ABD’nin Teksas eyaletinde kripto para birimi detayı dikkat çekti. ABD’nin kripto para birimleri konusundaki baskılayıcı ve tutucu tavırlarına rağmen, eyaletlerden kripto detayı gelmeye devam ediyor.

kripto paralar

Son olarak Teksas, bireylerin kripto para birimlerine sahip olma, elde tutma ve kullanma hakkını tanıyan yeni bir hükmü yasalaştırdı. Eyaletin milletvekilleri, Haklar Bildirgesi üzerinde değişiklik yapmak ve kripto konusunu netleştirmek için oylama yaptı. Bu oylamadan, 139 kabul oyu çıktı. Sadece iki kişi, Haklar Bildirgesi‘ne kripto para birimlerinin dahil edilmesini istemedi.

Yapılan oylamaya göre, Teksas’ta, kripto para birimlerinin şahısta kalması hükümet tarafından engellenemeyecek ve yasaklanamayacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x