Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Telebit: Telegram Üzerinden Bitcoin Gönderin

Telebit: Telegram Üzerinden Bitcoin Gönderin

ABONE OL:google-news

Tüm dünyada 50 milyon kullanıcıya sahip olan anlık mesajlaşma uygulaması Telegram, Telebit ile gerçekleştirdiği Bitcoin entegrasyonu sayesinde kişilerin birbirlerine uygulama üzerinden Bitcoin göndermelerine olanak sağlıyor.

Telebit ile birlikte, Telegram kullanıcıları bulut tabanlı bir Bitcoin cüzdanına sahip oluyor ve bu cüzdan ile Bitcoin alıp gönderme işlemleri yapabiliyorlar.

Peki Telebit’i nasıl kullanmaya başlayacağız?

Telegram uygulaması üzerinden arama sayfasına “Telebit” yazdıktan sonra, “wallet” mesajını buraya ilettiğimizde; Telebit bize otomatik olarak Bitcoin adresimizi QR kod ve adres şeklinde veriyor.

Bu işlemden sonra oluşturulan Bitcoin adresimize yükleme yapabilir ve daha sonra Bitcoin alıp göndermeye başlayabiliriz. Telebit, kullanıcıları bu uygulamayı kullanmalarına ve deneme yapmalarına teşvik etmek için “hoşgeldin hediyesi” olarak 0.00025 BTC hesabımıza yüklüyor.

Anlık mesaj uygulaması Telegram’a Bitcoin’in bu şekilde entegre edilmesi ile birlikte, kullanıcılar rehberlerindeki kişilere veya diğer Bitcoin adreslerine kolaylıkla BTC transferi yapabilecekler. Telebit’in kullanımı için ise aşağıdaki resimde bir kaç komut örnek olarak gösterilmiş.

Telegram’ı indirmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

telebit-kullanim-komutlari

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Avatar
Kartal Yağız Akdilhttps://www.coinkolik.com/
@yagizakdil | İTÜ - Endüstri Mühendisliği | #Bitcoinsever

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar