Yükleniyor...
Sponsored

Telefonica, Yeni İş Birliğiyle Kripto Ödeme Hizmetini Başlatıyor

İspanyol telekom şirketi Telefonica, Bit2Me iş birliğiyle kripto ödeme hizmetini başlatıyor.

Telefonica Yeni Is Birligiyle Kripto Odeme Hizmetini Baslatiyor

İspanyol telekom şirketi Telefonica, Bit2Me iş birliğiyle kripto ödeme hizmetini başlatıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Telefonica, NFT pazarı oluşturma ve Qualcomm Technologies ile yaptığı artırılmış gerçeklik odaklı bir platform geliştirme için yaptığı anlaşmalarla Blockchain alanındaki faaliyetlerini sürdürüyor. Yeni bir atak da Telefonica’nın alışveriş sitesinde kripto ödemelerin aktifleştirilmesiyle geldi.

Telefonica, Bit2Me ile Kripto Ödeme Hizmeti Sunacak

Telefonica, Tu.com adlı teknoloji pazarında kripto para birimleriyle ürün satın alınması için Bit2Me ile iş birliği yapıyor.

Kripto borsası Bit2Me, Telefonica’nın Bit2Me tarafından sağlanan bir ödeme özelliği ekledikten sonra Tu.com’da kripto ile alımları etkinleştirdiğini açıkladı. Telefonica ayrıca, Bit2Me’ye yatırım yaptı ve yatırımla ilgili daha fazla ayrıntının önümüzdeki haftalarda açıklanacağı belirtildi. Bu yatırım, Telefonica’nın Blockchain alanına olan ilgisinin bir süre daha devam edeceği anlamına geliyor.

Telefonica Yeni Is Birligiyle Kripto Odeme Hizmetini Baslatiyor 1

İspanyol telekomünikasyon şirketi Telefonica‘nın, geçtiğimiz dönemlerde başlattığı MetaMask ile entegre olan Polygon Blockchain ağında NFT pazarı bulunuyor. Aynı zamanda, metaverse tabanında projeler geliştirmek için yakın zamanda Qualcomm dahil olmak üzere, metaverse tabanındaki ürün ve hizmet segmentindeki fırsatların kapılarını arayabileceği şirketlerle iş birliği anlaşmaları yaptı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x