Yükleniyor...

Telegram, Davaya Rağmen Test Kripto Cüzdanını Çıkardı

Telegram, devam eden SEC davasına rağmen test kripto cüzdanını piyasaya sürdü.

telegram kripto parasi onemli derece de knh9

Telegram, devam eden SEC davasına rağmen test kripto cüzdanını piyasaya sürdü. Mesajlaşma uygulaması şirketi Telegram bir Blockchain startup’ına dönüştü ve gram token için bir masaüstü kripto para cüzdanını piyasaya sürdü. Artık kullanıcılar MacOS, Windows ve Linux 64 bit test uygulamasını Telegram’ın resmi web sitesinde indirebilir ve anahtarlarını TON test ağına alabilir. Cüzdan, ilk etapta kullanıcılardan 24 anahtar kelimeyi kaydetmelerini ve ödemeler için bir şifre oluşturmalarını ister ve ardından cüzdan kullaniımaya hazır hale gelmektedir. Uygulama yeni kullanıcılara “Şimdi aracılar ve bankalar olmadan sadece sizin kontrol ettiğiniz bir cüzdanınız var” diyor.

Telegram Botundan Token İstenebilir

Kullanıcılar ayrıca özel bir Telegram botundan 5 ila 20 token göndermesini isteyebiliyor. Bir bot işlemi deneyenler için yaklaşık 1 dakika kadar sürüyor. Yine de işlem yoğun zamanlarda biraz daha süre alabilir. Telegram’ın geçen yılki kapalı token satışında 1,7 milyar dolar yükselen iddialı bir blockchain projesi olan TON’un, daha önce 31 Ekim’e kadar piyasaya sürülmesi planlamıştı. Ekim ayının başında, proje cüzdan uygulamasının kullanım koşullarını yayınladı ve yatırımcılardan TON’un ana üreticisini kullanarak ortak anahtarlarını paylaşmalarını istedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner