Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Blockchain Haberleri Telegram, Davaya Rağmen Test Kripto Cüzdanını Çıkardı

Telegram, Davaya Rağmen Test Kripto Cüzdanını Çıkardı

ABONE OL:google-news

Telegram, devam eden SEC davasına rağmen test kripto cüzdanını piyasaya sürdü. Mesajlaşma uygulaması şirketi Telegram bir Blockchain startup’ına dönüştü ve gram token için bir masaüstü kripto para cüzdanını piyasaya sürdü. Artık kullanıcılar MacOS, Windows ve Linux 64 bit test uygulamasını Telegram’ın resmi web sitesinde indirebilir ve anahtarlarını TON test ağına alabilir. Cüzdan, ilk etapta kullanıcılardan 24 anahtar kelimeyi kaydetmelerini ve ödemeler için bir şifre oluşturmalarını ister ve ardından cüzdan kullaniımaya hazır hale gelmektedir. Uygulama yeni kullanıcılara “Şimdi aracılar ve bankalar olmadan sadece sizin kontrol ettiğiniz bir cüzdanınız var” diyor.

Telegram Botundan Token İstenebilir

Kullanıcılar ayrıca özel bir Telegram botundan 5 ila 20 token göndermesini isteyebiliyor. Bir bot işlemi deneyenler için yaklaşık 1 dakika kadar sürüyor. Yine de işlem yoğun zamanlarda biraz daha süre alabilir. Telegram’ın geçen yılki kapalı token satışında 1,7 milyar dolar yükselen iddialı bir blockchain projesi olan TON’un, daha önce 31 Ekim’e kadar piyasaya sürülmesi planlamıştı. Ekim ayının başında, proje cüzdan uygulamasının kullanım koşullarını yayınladı ve yatırımcılardan TON’un ana üreticisini kullanarak ortak anahtarlarını paylaşmalarını istedi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar