Yükleniyor...
Sponsored

Telegram, Kullanıcı Adı Açık Artırma Platformunu Duyurdu

Mesajlaşma uygulaması Telegram, yakında kullanıcı adlarının açık artırmaya sunulacağı bir platform başlatacak.

Telegram Kullanici Adi Acik Artirma Platformunu Duyurdu

Mesajlaşma uygulaması Telegram, yakında kullanıcı adlarının açık artırmaya sunulacağı bir platform başlatacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Telegram, 2018 yılında Telegram Open Network adıyla blockchain teknolojilerini araştırmaya başladı. O yıl TON tokenlerinin özel satışında 1,7 milyar dolar toplayan şirket, 2020 yılında düzenleyicilerin baskısı altında projeden vazgeçti. Proje üzerinde çalışmaya devam eden geliştiriciler, bu yıl tamamen çalışır durumda The Open Network olarak yeniden markalandı. Tekrar filizlenen şirket, yeni girişimini duyurdu.

Telegram, Kullanıcı Adlarını Açık Artırmaya Çıkaracak

Telegram, resmi bir kanalda yaptığı açıklamada, mesajlaşma uygulamasının yakında The Open Network (TON) blockchain ağında kullanıcı adı açık artırma platformu başlatacağını duyurdu.

Kullanıcı adları için ödeme yapmak yeni bir akım değil. Yarım milyondan fazla insan Ethereum Name Service (ENS) aracılığıyla Ethereum’daki kullanıcı adları için ödeme yapıyor. Yalnızca Web3 dünyası değil Twitter ve Instagram gibi platformlarda kullanıcı adı önemli bir durum.

Kanallar, çıkartmalar veya emojiler dahil olmak üzere Telegram ekosistemindeki diğer unsurların da daha sonra bu pazarın bir parçası olması bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x