Yükleniyor...

Telegram Token’ı Sizi Zenginleştirmeyecek

Bulut tabanlı şifreli bir anlık mesajlaşma servisi olan Telegram, yakın zamanda 1.

Telegram Token’ı Sizi Zenginleştirmeyecek

Bulut tabanlı şifreli bir anlık mesajlaşma servisi olan Telegram, yakın zamanda 1.7 milyar dolarlık kayıt dışı token satışı nedeniyle çok sayıda düzenleyici ve yatırımcının inceleme konusu oldu.

Dünyaca ünlü mesajlaşma platformu kısa bir süre önce kendi blog adresleri üzerinden, yatırımcılara seslendi. Günümüzde birçok kripto para yatırımcısı hızlı ve kolay bir biçimde zengin olmanın hayalini kuruyor. İşte bu noktada ekip de bazı önemli açıklamalarda bulundu.

Açıklamada ünlü mesajlaşma ağı, Gram token’ının (TON) yatırım amaçlı kullanılmaması gerektiği dile getirildi. Firma, token yatırımcılarına seslenerek, zengin olmayı bekleyenlerin bu beklentileri akıllarından çıkarması gerektiğini söyledi.

Telegram Söz Vermiyor

Blog yazısında şu ifadeler kullanıldı:

 “Gram satın alarak ya da elde tutarak, kar elde etmeyi beklemeyin. Telegram sizlere kar elde edeceğinize dair hiçbir söz vermiyor. Gramlar, TON ekosistemindeki kullanıcılar arasında bir ödeme aracı olarak hareket etmeyi amaçlamaktadır. Gram yatırım ürünü DEĞİLDİR ve Gram alım, satım veya elde tutma sizlere para kazandırmayabilir.”

Telegram ayrıca, TON cüzdanını ana uygulamaya entegre etme planının olmadığını ve bunu sadece düzenleyici rehberliğe dayanan uygulanabilir bir yol olarak kabul ettiklerinde yapacaklarını açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x