Yükleniyor...

Telegram, TON Projesinin Lansman Tarihini Uzatıyor

Libra projesinin başlatılmasının düzenleyici onayı kaygıları nedeniyle ertelenmesinden sonra, Telegram destekli TON projesi, şimdilerde sosyal medya devi Facebook üzerindeki ilk hamle avantajından yararlanarak büyük bir rahatlama sağladı.

Token Telegram TON

Libra projesinin başlatılmasının düzenleyici onayı kaygıları nedeniyle ertelenmesinden sonra, Telegram destekli TON projesi, şimdilerde sosyal medya devi Facebook üzerindeki ilk hamle avantajından yararlanarak büyük bir rahatlama sağladı. Telegram, ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC)’in Telegram’ın 1.7 milyon dolarlık ICO’sunu durdurması üzerine büyük yara almıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yayınlanan bir rapora göre, TON projesinin yatırımcıları paralarının geri talep edilmemesini kabul etti. Yapılan oylama ile TON’un 20 Nisan’a kadar başlatılmasını bekleme kararı alındı. 31 Ekim’de resmen gerçekleşmesi beklenen lansmanın uzatılması için bir onay formu imzalandı. Rapora göre, Telegram ayrıca yatırımcılarını bilgilendiren resmi bir mektup yayımladı. Mektupta şu ifadelere yer verildi: “Şubat duruşmaları 24 Ekim’de yapılması planlananlardan farklıydı, çünkü bu duruşmalar sadece platformun başlatılmasının olası ertelenmesini konuşmak içindi. Biz ve danışmanlarımız, Telegram’ın pozisyonunun Şubat duruşmasında mümkün olduğunca güçlü bir şekilde temsil edilmesini ve desteklenmesini sağlamak için aldığımız zamanı kullanacağız.”

TON Kararı Bugün Açıklanacak

Telegram CEO’su Paval Durov’a yakın bir kaynağın verdiği bilgiye göre resmi karar bugün açıklanacak. Daha önce de bildirildiği gibi, TON projesinin başlatılmasındaki gecikme, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu [SEC]’in “yasadışı” satış yapma suçlamasından sonra rapor edildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x