Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Telegram, TON Projesinin Lansman Tarihini Uzatıyor

Telegram, TON Projesinin Lansman Tarihini Uzatıyor

ABONE OL:google-news

Libra projesinin başlatılmasının düzenleyici onayı kaygıları nedeniyle ertelenmesinden sonra, Telegram destekli TON projesi, şimdilerde sosyal medya devi Facebook üzerindeki ilk hamle avantajından yararlanarak büyük bir rahatlama sağladı. Telegram, ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC)’in Telegram’ın 1.7 milyon dolarlık ICO’sunu durdurması üzerine büyük yara almıştı.

Yayınlanan bir rapora göre, TON projesinin yatırımcıları paralarının geri talep edilmemesini kabul etti. Yapılan oylama ile TON’un 20 Nisan’a kadar başlatılmasını bekleme kararı alındı. 31 Ekim’de resmen gerçekleşmesi beklenen lansmanın uzatılması için bir onay formu imzalandı. Rapora göre, Telegram ayrıca yatırımcılarını bilgilendiren resmi bir mektup yayımladı. Mektupta şu ifadelere yer verildi: “Şubat duruşmaları 24 Ekim’de yapılması planlananlardan farklıydı, çünkü bu duruşmalar sadece platformun başlatılmasının olası ertelenmesini konuşmak içindi. Biz ve danışmanlarımız, Telegram’ın pozisyonunun Şubat duruşmasında mümkün olduğunca güçlü bir şekilde temsil edilmesini ve desteklenmesini sağlamak için aldığımız zamanı kullanacağız.”

TON Kararı Bugün Açıklanacak

Telegram CEO’su Paval Durov’a yakın bir kaynağın verdiği bilgiye göre resmi karar bugün açıklanacak. Daha önce de bildirildiği gibi, TON projesinin başlatılmasındaki gecikme, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu [SEC]’in “yasadışı” satış yapma suçlamasından sonra rapor edildi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar