Yükleniyor...

Temsilciler Meclisi Üyesi, SBF’yi Komite Oturumuna Davet Etti

Temsilciler Meclisi Üyesi Maxine Waters, Sam Bankman-Fried'ın "samimi" yorumlarını överek kendisini komite oturumuna davet etti.

temsilciler meclisi

Temsilciler Meclisi Üyesi Maxine Waters, Sam Bankman-Fried’ın “samimi” yorumlarını överek kendisini komite oturumuna davet etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Finansal Hizmetler Komitesi Başkanı Maxine Waters, SBF’nin FTX’in çöküşüyle ilgili olarak samimi yorumlar yaptığını söyledi ve bu sebeple onu 13 Aralık’ta yapılacak olan bir komite oturumuna davet etti.

Temsilciler Meclisi Üyesinden SBF’ye Davet

Açıklamayı Twitter hesabı üzerinden yapan Waters, şunları söyledi:

“FTX’te olanlar hakkındaki yorumlarınızda samimi olmanızı takdir ediyoruz. Halka konuşmaya istekli olmanız, şirketin müşterilerine, yatırımcılarına ve diğerlerine yardımcı olacaktır. Bu amaçla 13 Aralık’taki duruşmamıza katılmanızdan memnuniyet duyarız”

SBF, geçtiğimiz ay iflas başvurusunda bulunmasının ardından FTX’teki CEO’luk görevinden istifa ettiğini açıkladı.

SBF, istifa ettiği günden beri kripto şirketinin yaşadığı çöküşe neyin yol açtığını anlamlandırmak için Twitter’da çeşitli gönderiler paylaştı ve medya kuruluşlarına açıklamalarda bulundu. Son günlerde şirketi nasıl yönettiği ile ilgili detayları hatırlamadığını söyledi.

FTX’in eski CEO’su, gelecekte düzenlenecek kongre oturumlarına katılabileceğini söylese de Waters’ın daveti ile ilgili bir şey söylemedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x