Yükleniyor...

Terra Classic için Topluluğu Güçlendirme Önerisi Yapıldı

Geliştirici Edward Kim, Terra Classic ağı için başlattığı oylamada topluluğu daha fazla güçlendirmek için bir öneri sundu.

terra

Geliştirici Edward Kim, Terra Classic ağı için başlattığı oylamada topluluğu daha fazla güçlendirmek için bir öneri sundu.

Kripto endüstrisi yeniden şekillenme sürecine girerken, birkaç projenin gelişme faaliyetlerine odaklanması dikkat çekti. Özellikle Terra Classic, yeniden yapılanarak topluluk desteğini arkasına aldı. Önceki projeden farklı olan LUNC, daha çok topluluğun kararlarıyla hareket etmeye başladı. Bu kapsamda geliştiricilerden Edward Kim, kod değişikliklerinin bir otorite yerine topluluk tarafından onaylanması teklifini oylamaya sundu.

Terra Classic Geliştiricisi, Topluluğu Güçlendirecek Bir Öneri Sundu

Terra Classic geliştiricilerinden Edward Kim, geliştiriciler tarafından yapılan kod değişikliklerine yöneldi. Kim, geliştiricilerin kod değişikliklerinde bir merkezi otoriteye takıldıklarını aktardı. Kim‘in verdiği teklife göre, kod değişiklikleri merkezi otoriteden alınarak ademi merkezi doğrulayıcılara bırakılacak. Bu sayede, topluluk proje gelişiminde daha fazla hakimiyet kuracak.

Bu teklif geçerse, klasik depo standart depo olmaktan çıkacak ve Terra ağında yapılan yükseltmeler topluluk tarafından denetlenebilecek. Kim‘e göre bu yükseltmeler, yetkin geliştiricileri de projeye kazandırabilecek.

Kim, güncel durumda geliştiricilerin mevcut kanonik depoya kod yazma erişimine sahip olmadığının altını çizdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Celal
Celal
1 yıl önce

Ülkenin ekonomik sıkıntısına neden çare olmuyor diyelim yüzde yüz kazandırıyor Ülkeler
ülke yöneticileri neden değerlendirmesin böyle kazançla halkınidarahatlatmış olur Ülkelerinide ekonomisi büyür

ck x banner
ck youtube banner