Yükleniyor...
Sponsored

Terra Classic (LUNC) 24 Saatte Yüzde 25 Yükseldi

Son 24 saatte CoinGecko verilerine göre yaklaşık yüzde 13 yükselen Terra Classic (LUNC), dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Terra Classic LUNC 24 Saatte Yuzde 25 Yukseldi

Son 24 saatte CoinGecko verilerine göre yaklaşık yüzde 13 yükselen Terra Classic (LUNC), dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

LUNC’ta yükseliş yaklaşık yüzde 25’leri bulsa da buradan bir tepki satışı yedi ve geri çekilme yaşandı. Bu geri çekilmeye karşın hala güçlü duruşuna devam ediyor.

Terra Classic (LUNC), son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 100 yükseliş yaşadı. Yine de LUNC’taki bu denli yükseliş güçlü bir şekilde devam edip etmeyeceği ise LUNC yatırımcıları tarafından merak ediliyor.

Terra Classic LUNC Yuzde 25 Yukseldi

4 saatlik grafiğe bakıldığında, yükselişe işaret eden bir piyasa yapısı görülüyor. Bu nedenle, daha düşük zaman aralıklarında alım satım yapanlar yükseliş eğilimi gösterebilir ve alım fırsatları arayabilir. Fibonacci seviyeleri (beyaz), 0,00036 doların kısa vadeli direnç olabileceğini, 0,00033 dolar seviyesinin ise destek görevi görebileceğini gösterdi.

Daha derin bir düzeltmeyle 0.0003 dolar seviyesine (yüzde 23,6 geri çekilme) geri çekilme de mümkün görünüyordu. Göreceli güç endeksi (RSI) de yukarı yönde güçlü bir hareket gösterdi ve fazla yükseliş bölgesine geldi. Denge işlem hacmi (OBV) göstergesinde de son birkaç gün içinde hızlı yükseliş gözlendi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x