Yükleniyor...

Terra Kurucusu Do Kwon, Sırbistan’da Para Çekiyor

Terra kurucusu Do Kwon, yakın zamanda Sırbistan'a geçtikten sonra Luna Foundation Guard'tan (LFG) 9.

Terra Kurucusu Do Kwon Sirbistanda Para Cekiyor

Terra kurucusu Do Kwon, yakın zamanda Sırbistan’a geçtikten sonra Luna Foundation Guard’tan (LFG) 9.64 Bitcoin (BTC) çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yıl kripto endüstrisine zarar veren projeler, beraberinde ayı piyasasını getirdi. Terra ve FTX, küresel çapta hukuksal süreçleri de başlattı. Birçok düzenleyici, hızlı bir şekilde kripto para birimlerinin düzenlenmesi için mesai harcıyor. Ancak diğer taraftan, kötü senaryoların mimarları da gündemden düşmüyor. Terra kurucusu Do Kwon, Güney Kore yetkilileri tarafından sıkı bir şekilde aranıyor. Geçtiğimiz günlerde, Do Kwon‘un Sırbistan’a kaçtığı belirtildi. Son olarak Terra kurucusu, Sırbistan’da BTC‘lerini nakde çevirdi.

Do Kwon, Terra Cüzdanından Bitcoin Çekerek Nakde Dönüştürdü

Güney Koreli bir yerel medya kanalının yaptığı habere göre, Sırbistan’a geçen Terra kurucusu Do Kwon para çekme işlemi gerçekleştirdi. Kwon, Luna Foundation Guard’tan (LFG) 9.64 Bitcoin çekti. Bu işlemin güncel değeri 120 bin dolar yapıyor.

Sırbistan, Güney Kore ile suçluların iadesi konusunda bir anlaşma içerisinde değil. Bu nedenle Kwon, bu ülkede saklanmayı tercih etti. Sırbistan’ın Belgrad gibi gelişmiş yerlerinde bulunan Bitcoin ATM’leri, kripto varlıkları nakde çevirme işlevi görüyor. Güney Koreli haber kanalı, Kwon’un bu ATM‘lerden BTC çekimi yaptığını belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x