Yükleniyor...

TerraCVita, Terra Classic Projesi için 1 Milyon Dolar Topladı

Bağımsız Terra Classic geliştirme grubu TerraCVita, Terra Classic (LUNC) tabanlı Terraport projesi için 1 milyon dolar topladı.

TerraCVita Terra Classic Projesi icin 1 Milyon Dolar Topladi

Bağımsız Terra Classic geliştirme grubu TerraCVita, Terra Classic (LUNC) tabanlı Terraport projesi için 1 milyon dolar topladı.

Yeniden yapılanan Terra Classic, DAO tarafındaki oylamalar ve ekosistem geliştirmeleriyle dikkat çekiyor. Bağımsız bir şekilde yürütülen projede, birçok geliştirici yoğun mesai harcıyor. Topluluk tarafından oluşturulan geliştirici ekip TerraCVita, ekosisteme fayda sağlayacak yeni bir gelişmeyi duyurdu. Terra Classic tabanlı planlanan Terraport projesi, 1 milyon dolarlık bir fon topladı.

Terra Classic Projelerinden Terraport, Güçlü Bir Fon Desteği Aldı

Terra Classic geliştirme ekibi TerraCVita, ağın üzerinde kurulacak DEX projesi için güçlü bir destek aldı. Ekip, 1 milyon dolarlık bir fon topladığını duyurdu.

TerraCVita ortağı olan Terra Casino, anlaşmanın tüm ayrıntılarının henüz almadığı için ilerleyen zamanlarda netleşeceği belirtildi. Terra topluluğu, yaşanan bu fon gelişmesini olumlu karşıladı.

Topluluk tarafından oluşturulan geliştiriciler, Terra Classic girişimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Terraport projesi, ekosistemi daha canlı bir hale getirmeyi amaçlıyor. Projeye verilen bu fon desteği, birçok topluluk üyesini heyecanlandırmayı başardı.

TerraCVita yaptığı duyuruda, Terra Community DEX olarak tabir ettiği Terraport‘un belirlenen hedefe ulaştığını açıkladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner