Yükleniyor...

Musk ve Dorsey’in Karşı Karşıya Geleceği Bitcoin Etkinliğine Az Kaldı

Tesla CEO'su Elon Musk ve Square ile Twitter CEO'su Jack Dorsey'in bir araya gelerek Bitcoin'i konuşacağı yılın önemli etkinliklerinden The B Word'e 2 saatten az bir süre kaldı.

elon musk jack dorsey

Tesla CEO’su Elon Musk ve Square ile Twitter CEO’su Jack Dorsey’in bir araya gelerek Bitcoin’i konuşacağı yılın önemli etkinliklerinden The B Word’e 2 saatten az bir süre kaldı. TSİ 21:00’da başlayacak olan canlı yayına aynı zamanda önemli Bitcoin savunucularından Ark Invest kurucusu Cathie Wood da yer alacak. Programın moderatörlüğünü ise Steve Lee yapacak.

B Word’de bugün Elon Musk’ın Bitcoin enerji tüketimi hakkında görüşlerini belirtmesi bekleniyor. Birçok kesim bu etkinlikten olumlu ve yapıcı fikirlerin çıkacağını düşünürken, bazıları da Musk’tan yine Bitcoin’i eleştiren bir tutum bekliyor.

Nasıl İzleyebiliriz?

B Word’ü izlemek için etkinliğin resmi web sitesinden kayıt olmanız gerekiyor. Kayıttan sonra etkinliği web sitesi üzerinden izlemek mümkün olacak.

Öte yandan programın önceden çekilmiş bant kayıtlarını şu anda web sitesinden izlemeniz mümkün. 21:00’da başlayacak olan yayın sadece Wood, Musk, Dorsey ve Lee’nin katılım sağlayacağı canlı paneli içeriyor.

Ekran Resmi 2021 07 21 19.19.06

B Word, Crypto Council for Innovation (CCI) tarafından düzenlenmektedir. CCI, kripto paralarla alakalı yanlış algılamaları ve yanlış bilgileri ele alırken küresel kripto ekosistemi hakkında iç görü ve uzmanlığı paylaşarak, dünya çapındaki hükümetleri ve kurumları şekillendirme çabalarında destekler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x