Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri EOS (EOS) Tether, 50 Milyon USDT'yi EOS Blokzincirinde Piyasaya Sürdü

Tether, 50 Milyon USDT’yi EOS Blokzincirinde Piyasaya Sürdü

ABONE OL:google-news

Tether, EOS’un yüzde 26’lık artışının ardından 50 milyon USDT’yi EOS.IO blokzincirinde piyasaya sürdü. Dolara sabitlenmiş en popüler stablecoin’in ihraççısı olan Tether, başka bir USDT kısmını takas ederek onu EOS.IO blok zincirine taşıdı. Bu ilk kez yaşanmadı. Tether geçtiğimiz günlerde EOS.IO’da yine USDT yayınladı ve miktarı kademeli olarak artırıyor. Bu sefer miktar 50 milyon USDT oldu.

Yakın tarihli bir tweet’e göre Tether CTO’su Paolo Ardoino (aynı zamanda Bitfinex’in de CTO’su) topluluğa 50 milyon USDT’nin EOS zincirine aktarıldığını söyledi.

Bundan önce, diğer iki USDT porsiyonu da EOS’a aktarılmıştı: 29 Ağustos’ta 10 milyon ve 4 Eylül’de 25 milyon. Daha sonra Ardoino, bunun EOS ekosistemi tarafından hızla emildiğini ve stablecoin aktif olarak kullanılırsa Tether‘in daha fazla USDT aktarmaya istekli olduğunu belirtti. 4 Eylül’de, USDT’nin EOS’a aktarılmasının ardından kripto para yüzde 26 oranında arttı.

EOS Hala Tron ve Ethereum’un Arkasında

Yine de EOS, USDT’nin dolaşımda olduğu platformlar listesinde dördüncü sırada yer alıyor. Yazım sırasında bu, 40.251.000.50 dolardı.

1 Haziran’da Tether, USDT’nin yakında OMG Network’te de piyasaya sürüleceğini tweetledi. Ancak, Paolo Ardoino’ya göre, OMG topluluğunun henüz OMG-USDT’yi aktif olarak kullanabilecek pek çok projesi yok:

“Artık onu kullanarak daha fazla proje elde etmek OMG topluluğuna kalmış. Bitfinex herkesin yolunu açtı.”

Tether, kripto paralar ile fiat arasındaki boşluğu doldurmak için harika bir iş çıkarmaya devam ediyor. Tether USDT’nin nasıl çok hızlı transfer edilebileceğini defalarca kanıtladı. Ayrıca, diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında yatırılan değeri korurken daha istikrarlı ve yararlı olduklarını inkar edemeyiz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar