Yükleniyor...

Tether, Ethereum’un PoS Geçişini Destekliyor

Tether yaptığı açıklamasında Ethereum'un Proof of Stake'e (PoS) geçişini destekler açıklamada bulundu.

Tether Ethereumun PoS Gecisini Destekliyor

Tether yaptığı açıklamasında Ethereum’un Proof of Stake’e (PoS) geçişini destekler açıklamada bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum’un merakla beklenen Merge ağ yükseltmesine yaklaşık olarak 2 gün kaldı. Bu dönemde birçok kuruluş Merge’e hazırlık olarak adımlar attı.

Tether, Ethereum Merge’ünü Destekliyor

Tether’in son yaptığı açıklama Ethereum’un PoS geçişini desteklediğini duyurdu. Tether de ekosistemdeki çoğunluk gibi Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçiş için heyecanlanan kuruluşlar arasında. Her ne kadar Antpool gibi PoS’u desteklemeyen kuruluşlar olsa da ekosistem bu konu hakkında heyecanlı.

tether ethereum

Ethereum’un konsensüs mekanizmasında planlanan büyük değişiklik her ne kadar kullanıcıları çok etkilemeyecek olsa da geliştiriciler ve bu alanda hizmet veren şirketler açısından oldukça kritik. Buna ek olarak Blockchain tarihinde ilk defa gerçekleşecek olan bu geçiş, önemli ölçüde destek gerektiriyor. Her ne kadar bazı şirketler bu geçişi desteklemese de çoğunluk PoS‘un tarafında gibi gözüküyor. Son olarak stablecoin Tether’in de (USDT) PoS desteği dikkat çekici oldu. Konu hakkında açıklama yapan Tether, şunları açıkladı:

“Ethereum Mainnet Merge’üne bağlı çatalların olasılığı hakkında açıklama yapmasak da, bir Ethereum varlığı olarak Tether token’ı yalnızca tek bir geçerli “sürümde” var olabilir. Bu da daha önce belirtildiği gibi yalnızca yükseltilmiş Ethereum POS zincirinide desteklenmektir”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x