Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Tether Gold (XAUT) Ulaştığı 21 Milyon Dolarlık Piyasa Değeriyle Zirvedeki Yerini Aldı

Tether Gold (XAUT) Ulaştığı 21 Milyon Dolarlık Piyasa Değeriyle Zirvedeki Yerini Aldı

ABONE OL:google-news

Değeri altının onsuna endeksli olan stablecoin Tether Gold (XAUT), popülerliğini artırarak 21 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştı ve en yakın rakibini geride bıraktı.

Tether’den yapılan açıklamada, en yakın rakibi olan PAX Gold’u piyasa değeriyle ve yatırımcı talebiyle geri bıraktığı ifade edildi. Tether’ın CTO’su Paolo Ardoino, Tether Gold’un piyasa değerinin en az 100 milyon dolara ulaşacağına inanıyor. Ardoino bu konuda şunları söyledi:

Tether Gold gerçekten harika bir başlangıç ​​yaptı. Ancak piyasalardaki riskler ve politik belirsizlikler karşısında yatırımcı arayışlarının potansiyeli düşünüldüğünde henüz başlangıç aşamasında olduğumuzu söyleyebilirim. Tether Gold, risk ve oynaklık açısından çeşitlilik sunuyor ve bu yüzden en az 100 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşmasını bekliyorum.

Altının spot fiyatı 2019’da yaklaşık yüzde 24 oranında arttı ve ons başına 1.603 doları gördü. Bu yıl ise altının onsu 1700 dolar sınırına kadar dayandı. Çeşitli piyasa verileri yatırımcıların altına olan ilgisinin arttığını gösteriyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar