Yükleniyor...

Tether, Rezerv Raporları için BDO Italia ile Ortak Oldu

Tether, rezervlerine ilişkin güvence ve raporları yayınlamak için BDO Italia ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Tether Rezerv Raporlari icin BDO Italia ile Ortak Oldu 1

Tether, rezervlerine ilişkin güvence ve raporları yayınlamak için BDO Italia ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Tether daha önce iki Cayman Adaları merkezli muhasebe firması Moore Cayman ve MHA Cayman ile çalışmıştı. Şirketin BDO Italia ortaklık kurması artık Moore ve MHA ile çalışmayacağı anlamına geliyor.

Tether, BDO Italia ile Ortaklık Kurdu

Üç aylık tasdik raporları yayınlamak için BDO Italia ile ortak kuran şirket, aylık tasdiklere geçmeyi planladığını belirtti. Tether ayrıca gelecekte tam bir denetimden geçmeyi hedefliyor.

Üç aylık tasdik raporlarını aylığa çevirmeyi planlayan Tether, BDO Italia anlaşmasıyla yeni bir sisteme geçiş yaparak önceliğini değiştirdi. Denetim bizim için bir önceliktir diyen şirket, “mümkün olan en kısa sürede bir denetim elde etmeyi taahhüt ettiğini” de sözlerine ekledi.

The Block‘un veri panosuna göre, 2014 yılında piyasaya sürülen Tether’in USDT stablecoin’i, mevcut toplam arzı 66 milyarın üzerinde olan dünyanın en büyük pazar payına sahip.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner