Yükleniyor...

Tether, Roche Freedman’ın Davadan Çekilmesini İstedi

Tether, hukuk firması Roche Freedman'ın, kripto davalarını kötüye kullandığı iddialarının ardından mahkemeden çekilmesini istedi.

Tether Roche Freedmanin Davadan Cekilmesini Istedi

Tether, hukuk firması Roche Freedman‘ın, kripto davalarını kötüye kullandığı iddialarının ardından mahkemeden çekilmesini istedi.

Tether’in talebi, Crypto Leaks adlı web sitesinin, Kyle Roche’un ve şirketteki diğer ortakların finansal bir hissesi olduğu bir kripto şirketi olan Ava Labs’ın rakiplerini hedef almak için yatırımcı davalarını kullandığını kabul ettiğini iddia eden video klipler yayınlamasının ardından geldi.

Tether, Mahkemeden Roche Freedman’ın Çekilmesini Talep Etti

Tether, Roche Freedman’ın kurucu ortaklarından Kyle Roche’un müşterisine yardım etmek için yatırımcı davalarını kullandığı iddialarının ardından davadan çıkarılması gerektiğini söyledi.

Kyle Roche, Çarşamba günü Tether’i kripto piyasalarına hile yapmakla suçlamak da dahil olmak üzere tüm kripto sınıfı davalarından çekildi. Bu hareket, Kyle Roche’un videosunun, Crypto Leaks tarafından yayınlanmasından sonra geldi.

dava mahkeme

İlgili paylaşımı öne sürerek mahkemeye talepte bulunan Tether, ABD Bölge Mahkemesi Yargıcı Katherine Polk Failla’dan Roche Freedman’ı şirket aleyhindeki davadan çıkarmasını istedi. Ayrıca, Roche’un geri çekilmesinin tek başına çatışmayı ortadan kaldıramayacağını söyledi.

Kyle Roche, videonun düzenlendiğini ve yasa dışı bir şekilde elde edildiğini söylüyor. Aynı zamanda, hem kendisi hem de Ava Labs‘deki diğer yöneticiler iddiayı reddediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner