Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Tether, Tron (TRX) İçin 100 Milyon USDT Bastı!

Tether, Tron (TRX) İçin 100 Milyon USDT Bastı!

ABONE OL:google-news

Büyük kripto para transfer işlemlerini izleyen Twitter hesabı Whale Alert, devasa bir USDT tutarının transfer edildiğini bildirerek, kripto para kullanıcılarına bilgi verdi. Twitter botu, Tether Hazinesinden 100 milyon Tether stablecoin’in transfer edildiğini tespit etti.

100 Milyon USDT

Topluluk, başka bir USDT kaynaklı çöküşün olabileceği endişesiyle Tether’ı suçlayan yorumlar yayınlamaya başladığında, Tether’in CTO’su Paolo Arduino, topluluğun endişelerini gidermek için açıklama yaptı.

Paolo Arduino, yeni basılan 100 milyon USDT’nin Tron Blockchain’inde bir envanter yenilemesi için olduğunu söyledi. Tether, Nisan 2019’da Tron zincirine genişledi ve USDT-Tron stablecoin’i piyasaya sürdü.

Bununla birlikte, kullanıcılar Ardoino’nun açıklamalarına şüpheyle bakıyorlar ve yeni USDT’lerin sürekli basılmasının Federal Rezerv’in şu anda uyguladığı niceliksel genişleme ile karşılaştırıyorlar. Bundan önce, Whale Alert, Tether Hazinesinden Huobi borsasına 20 milyon Tether’ın gönderildiğini bildirmişti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Öne Çıkan Başlıklar