Yükleniyor...

Tether, Tron (TRX) İçin 100 Milyon USDT Bastı!

Büyük kripto para transfer işlemlerini izleyen Twitter hesabı Whale Alert, devasa bir USDT tutarının transfer edildiğini bildirerek, kripto para kullanıcılarına bilgi verdi.

tron usdt

Büyük kripto para transfer işlemlerini izleyen Twitter hesabı Whale Alert, devasa bir USDT tutarının transfer edildiğini bildirerek, kripto para kullanıcılarına bilgi verdi. Twitter botu, Tether Hazinesinden 100 milyon Tether stablecoin’in transfer edildiğini tespit etti.

100 Milyon USDT

Topluluk, başka bir USDT kaynaklı çöküşün olabileceği endişesiyle Tether’ı suçlayan yorumlar yayınlamaya başladığında, Tether’in CTO’su Paolo Arduino, topluluğun endişelerini gidermek için açıklama yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Paolo Arduino, yeni basılan 100 milyon USDT’nin Tron Blockchain’inde bir envanter yenilemesi için olduğunu söyledi. Tether, Nisan 2019’da Tron zincirine genişledi ve USDT-Tron stablecoin’i piyasaya sürdü.

Bununla birlikte, kullanıcılar Ardoino’nun açıklamalarına şüpheyle bakıyorlar ve yeni USDT’lerin sürekli basılmasının Federal Rezerv’in şu anda uyguladığı niceliksel genişleme ile karşılaştırıyorlar. Bundan önce, Whale Alert, Tether Hazinesinden Huobi borsasına 20 milyon Tether’ın gönderildiğini bildirmişti.