Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Tether (USDT) Tether (USDT) 15 Ocak'ta Belgeleri Teslim Etti mi? Tether CTO'sundan İmalı 16 Ocak Paylaşımı

Tether (USDT) 15 Ocak’ta Belgeleri Teslim Etti mi? Tether CTO’sundan İmalı 16 Ocak Paylaşımı

ABONE OL:google-news

Kripto para topluluğunun heyecanla beklediği Tether – NYAG olayında yeni gelişmeler var.

Kripto para topluluğu, Bitfinex ve Tether’in ana şirketi iFinex’in 15 Ocak’ta teslim etmesi gereken belgeleri bekliyordu. Önceki günlerde Tether CTO’su Paolo Ardoino zaten belgelerin eksiksiz bir biçimde teslim edileceğini ve 15 Ocak’tan sonra her şeyin normal bir biçimde devam edeceğini dile getirmişti.

Twitter’da Lenne isimli profil, 16 Ocak’ta dosyanın güncellendiğine dair bir ekran görüntüsü paylaştı. Lenne, önceki gün de Coindesk’in haberine göre Deltec Bank’ın Bitcoin yatırımı hakkındaki görüntüyü paylaşmış ve bu açıklamanın kripto para topluluğu içerisinde tartışılmasını sağlamıştı.

Bunun ardından Tether CTO’su Paolo Ardoino, Twitter hesabı üzerinden bir görsel paylaştı. Görsel üzerinde ise “Bugün ayın 16’sı ve her şey yolunda” ifadesi yer aldı. Bu tweet, yukarıdaki dava güncellemesi ile birlikte ele alındığında, Tether’in belgeleri teslim ettiği anlamına geliyor olabilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar