Yükleniyor...

Tether’den (USDT) Bitcoin Cash (BCH) Hamlesi

Bitcoin.

Bitcoin Cash BCH Tether USDT

Bitcoin.com CEO’su ve Bitcoin Cash (BCH) destekçisi Roger Ver, geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük stablecoin’in ihraççısı Tether’in Bitcoin Cash’in Blockchain’inde çalışan USDT için harekete geçtiğini açıkladı:

“Bitcoin Cash Blockchain’inde zaten iki stabilcoin çalışıyor fakat şimdiye kadar dünyanın en büyük stabilcoin Tether’i oldu. […] Küçük bir kuş Tether’in Bitcoin Cash ve SLP’nin üstünde çalışmasının an meselesi olduğunu söyledi.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ver, USDT’nin Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerinin resmi olarak yasaklandığı Çin dahil olmak üzere dünya genelinde çok sayıda kullanıcısının bulunduğunu, insanların bir şeyler satın almak, satmak veya diğer ödemeler için USDT kullandığını belirterek “Bence bu Blockchain’lerin ne kadar faydalı olduğuna bir örnek” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Blockchain

Tether başlangıçta sadece Bitcoin Blockchain’inin Omni katmanında çalışıyordu. Eylül 2017’de önde gelen stabilcoin’in ihraççısı Tether, Ethereum tabanlı USDT token’larını tanıttı. Şirket daha sonra TRON ve EOS dahil olmak üzere USDT’nin çalıştığı Blockchain’leri çeşitlendirmeye başladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x