Tether (USDT) Yeni Bir Banka İle Anlaştı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Tether (USDT) Yeni Bir Banka İle Anlaştı!

Tether (USDT) ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor.

Tether USDT

Tether (USDT) ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Tether’in bankacılık işlemleri için Nassau merkezli Deltec Bank’la anlaştığı iddia ediliyor. TheBlock’a konuşan isimsiz kaynaklar, işbirliğinin son birkaç hafta içinde geliştiğini öne sürüyor.

Deltec Bank & Trust Limited, çeşitli finansal hizmetler sunuyor. Geçtiğimiz yıl yayınlanan Bloomberg’in bir haberinde Deltec’in eski yatırım danışmanı Atul Lele gibi 5 milyar dolarlık bir yönetime sahip olduğunu belirtilmişti.

Tether için Dramatik Bir Zamanlama

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tether ile ilgili endişeler, aynı şirkete ait kripto borsası Bitfinex ile birlikte geçtiğimiz günlerde görülen fiyat hareketi sonrası tavan yaptı.

Tether ve Bitfinex, İngiliz Virgin Adaları’nda kayıtlı. Şirketler yönetim ve yatırımcıları paylaşıyor. Şirketlerin birlikte büyük bir geçmişi bulunuyor. Tether, basılı Tether tokenlerine eşdeğer ABD dolarının varlığını doğrulayan bir yasal denetime asla izin vermedi.

Her iki şirket daha önce Wells Fargo & Co bankası tarafından görevlendirilmiş ve her ikisi de ABD’de kripto paraların düzenlenmesinde ajansın önemli bir rol oynadığı Emtia Vadeli İşlem Sözleşmeleri Ticareti Komisyonu tarafından temyiz edildi.

Tether ayrıca son günlerde OKEx ve Huobi borsalarında işlem görmeye başlayan birçok yeni USD merkezli kripto para birimine karşı istikrar konusunda ciddi bir rekabetle karşı karşıya. Paxos, True USD, Gemini Dollar ve Circle’ın USDC gibi USD merkezli kripto para birimleri hızlı hareket eden dolar karşısında kripto para endüstrisine daha fazla seçenek sunmayı hedefliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x