Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Tether Yine Yaptı! 100 Milyon Dolar Değerinde USDT Basıldı!

Tether Yine Yaptı! 100 Milyon Dolar Değerinde USDT Basıldı!

ABONE OL:google-news

Tether, yeni ayın ilk gününde ve dördüncü gününde toplamda 200 milyon dolar değerine USDT basmıştı. En büyük stablecoin’in ihraççısı Tether, bugün 100 milyon değerinde USDT bastı. Şirket böylece sekiz günde 300 milyon dolar değerinde USDT basmış oldu.

Tether’in her USDT adımı sonrası piyasada bir “pump” beklentisi oluşuyor. Çünkü her yeni USDT arzı sonrası Bitcoin fiyatının yükselişe geçtiği artık hemen hemen kanıtlanmış bir durum. Uzmanlar, her yeni USDT’nin piyasaya giren yeni para olarak değerlendiriyorlar.

Yayın sırasında, Bitcoin fiyatı son 24 saatte yüzde 5,31 değişim ile 11.885 dolardan işlem görüyordu. Fiyatın şimdi nasıl seyredeceği büyük merak konusu.

CoinMarketCap‘in verilerine göre USDT, 3.7 milyar dolar toplam piyasa değeri ile şu anda 8. en büyük kripto para birimi ve en büyük stablecoin. Kripto para biriminin son 24 saatlik hacmi ise 22.3 milyar dolar.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar