Anasayfa Haberler Tether Yine Yaptı! 100 Milyon Dolar Değerinde USDT Basıldı!

Tether Yine Yaptı! 100 Milyon Dolar Değerinde USDT Basıldı!

Tether, yeni ayın ilk gününde ve dördüncü gününde toplamda 200 milyon dolar değerine USDT basmıştı. En büyük stablecoin’in ihraççısı Tether, bugün 100 milyon değerinde USDT bastı. Şirket böylece sekiz günde 300 milyon dolar değerinde USDT basmış oldu.

Tether’in her USDT adımı sonrası piyasada bir “pump” beklentisi oluşuyor. Çünkü her yeni USDT arzı sonrası Bitcoin fiyatının yükselişe geçtiği artık hemen hemen kanıtlanmış bir durum. Uzmanlar, her yeni USDT’nin piyasaya giren yeni para olarak değerlendiriyorlar.

Yayın sırasında, Bitcoin fiyatı son 24 saatte yüzde 5,31 değişim ile 11.885 dolardan işlem görüyordu. Fiyatın şimdi nasıl seyredeceği büyük merak konusu.

CoinMarketCap’in verilerine göre USDT, 3.7 milyar dolar toplam piyasa değeri ile şu anda 8. en büyük kripto para birimi ve en büyük stablecoin. Kripto para biriminin son 24 saatlik hacmi ise 22.3 milyar dolar.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları