Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Bitcoin Haberleri Tether’den Bitcoin (BTC) Satın Alımı İddialarına Cevap Geldi

Tether’den Bitcoin (BTC) Satın Alımı İddialarına Cevap Geldi

ABONE OL:google-news

Sabah saatlerinde haberini verdiğimiz üzere Deltec Bank&Trust, Bitcoin (BTC) henüz 9300 dolar civarındayken müşteri fonlarını Bitcoin’e yatırdığını açıkladı. 

Tether ve Bitfinex’ten Genel Danışman Stuart Hoegner, bu iddialara Twitter üzerinden bir açıklama yaparak yanıt verdi. Hoegner şunları söyledi:

“Deltec Bank & Trust Limited’in müşterileri adına dijital token’ların satın alınmasıyla ilgili son beyanlarından haberdarız. Tether rezervleri hakkındaki kararları dış kaynak olarak kullanmaz. Deltec, Tether adına dijital para satın almaz.”

Tether CTO’su Paolo Ardoino da haberlerin hatalı ve eksik olduğunu söyledi. Ardoino, Coindesk’in haberini paylaşarak, “Böylesine yanıltıcı bir başlığı okumak biraz üzücü. Resmi cevabımız burada” sözleriyle Hoegner’in açıklamasını paylaştı.

Deltec tarafından gelen açıklamaya Deltec’in muhtemelen Bitcoin ile ilgilenen başka müşterileri olduğu yönünde bir cevap geldi. Kısacası ABD’deki ya da kürsel herhangi bir bankanın çeşitli Bitcoin’leri olabilir savı kullanıldı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar