Yükleniyor...

Tether’in Toplam Piyasa Değeri 10 Milyar Dolara Yaklaştı

Kripto para analiz firması Skew tarafından paylaşılan verilere göre Tether (USDT), 10 milyar dolarlık toplam piyasa değerine yaklaşmış durumda.

tether piyasa değeri 10 milyar dolara yaklaşıyor

Kripto para analiz firması Skew tarafından paylaşılan verilere göre Tether (USDT), 10 milyar dolarlık toplam piyasa değerine yaklaşmış durumda. Daha önce Ripple’ın XRP’sini üçüncü sıradan eden kripto para birimi, üst sıralara doğru tırmanışını emin adımlarla sürdürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

tether

Skew tarafından yayınlanan verilere göre USDT’nin toplam piyasa değeri bu yılın başından beri kademeli olarak yükselişte. CoinMarketCap verilerine göre Tether’in piyasa değeri şu an 9.212.795.049 dolar.

Tether Hızla Yükseliyor

Skew tarafından paylaşılan grafikte de görüldüğü gibi Tether, Bitcoin 20 bin dolar civarına ulaştığı tarihte sadece 2.5 milyar dolar seviyelerindeydi. Kripto para biriminin şu anda geldiği noktaya baktığımızda, yükselişinin inanılmaz olduğunu görebiliyoruz.

Bununla beraber Tether konusunda sıklıkla tartışılan bir diğer olgu da Bitcoin fiyatı ve piyasaya yeni sürülen USDT’ler arasındaki ilişki. Yapılan incelemelere göre piyasaya ne zaman USDT sürülse, BTC’nin fiyatında yukarı yönlü bir değişme yaşanıyor. Kripto para topluluğu Tether yönetiminin BTC’yi manipüle ettiğini savunuyor. Her ne kadar Tether bu tip iddiaları reddetse de yaşanan bazı olaylar bu durumun gerçekten söz konusu olabileceğini gösteriyor.