Yükleniyor...

Tezos Vakfı, Tezos Token (tez) için Musluk Açtı

Kripto para akıtan musluklara bir yenisi daha eklendi.

Tezos Token tez Musluk

Kripto para akıtan musluklara bir yenisi daha eklendi. Tezos Vakfı, Tezos ana ağı için Tezos Token (tez) musluğunu açtığını duyurdu.

Musluk, geliştiricilerin ve kullanıcıların geliştirme ve test amacıyla Tezos tokenlerini (tez) talep etmelerini sağlıyor. Tez’i geliştirmek ve test etmek için bir Tezos adresinin girilmesi ve faucet.tezos.com adresindeki captcha isteminin tamamlanması gerekiyor. Musluktan her on saniyede bir 0.01 tez akıtılıyor, yani serbest bırakılıyor.

Musluktan tez almak için kayıtlı Tezos adresleri maksimum 10 adresten oluşan kuyruğa alınıyor. En uzun kuyrukta olan adresler satırın önünde yer alıyor ve tez dağıtımının ardından kuyruktan kaldırılıyor. Musluktan tez alan adreslerin yeniden kuyruğa eklenmeleri için 12 saat süreyle beklemeleri gerekiyor.

Tezos Vakfı yaptığı açıklamada, musluğun Tezos topluluğuna test etme ve geliştirme amacıyla sunulduğunu, geliştirme musluğunun sürekli kullanılabilir olmayacağını kaydetti. Vakıf, gelecekte musluğun kapatılabileceğini veya parametrelerinin değiştirilebileceğinin altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x