Yükleniyor...

Tezos’ta (XTZ) Hareketlilik Sürüyor! Yükseliş Devam Edecek mi?

Bütün gözler en büyük kripto para olan Bitcoin'de olsa da, en büyük 12.

Tezos XTZ

Bütün gözler en büyük kripto para olan Bitcoin’de olsa da, en büyük 12. kripto para olan Tezos’taki (XTZ) hareketlilik sürüyor. Son 24 saatte adeta bir yıldız gibi parlayan XTZ, CoinMarketCap’in verilerine göre yüzde 11’den fazla değer kazandı. 2 Şubat’ta ortalama 1,75 dolardan alınıp satılan XTZ şu anda 1,94 dolardan işlem görüyor.

Analistler, Tezos’un fiyatındaki bu güçlü yükselişin çok daha büyük bir fiyat artışının habercisi olabileceğini ve 10 dolarla 17 Aralık 2017’de görülen tüm zamanların en yüksek seviyesinin aşılabileceğini belirtiyorlar. Analistlerin bu şekilde düşünmesinin altında teknik göstergeler ve projenin sahip olduğu pozitif temel trend yatıyor.

Tutarlı öngörüleri sebebiyle kripto topluluğunun yakından takip ettiği analist ve trader filb filb, XTZ’nin BTC ve ABD doları paritelerinde sırasıyla yüzde 100 ve yüzde 50 yükselme potansiyeline sahip olduğunu ileri sürdü.

CNN’de yaptığı yorumlarla da bilinen popüler kripto para analisti Luke Martin de XTZ’nin aylık seviyenin üzerinde olduğunu, Bitcoin karşısında yükselişin devam edeceğini belirtti. Martin’a göre, önümüzdeki aylarda çift haneli kazançlar görülebilir.

Daha önce hiç XTZ işlemi yapmadığını söyleyen analist, Tezos’un daha da yükselecek gibi göründüğünü, ABD doları ve BTC paritelerinde yeni bir zirvenin görülmesinin beklenebileceğini ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x