Yükleniyor...

The Block, SBF Tartışmalarının Ardından Yeni CEO Atadı

Kripto para haber sitesi The Block adının Sam Bankman-Fried ile anılmasının ardından firmasını düzenlemeye çalışıyor.

sbfnin

Kripto para haber sitesi The Block adının Sam Bankman-Fried ile anılmasının ardından firmasını düzenlemeye çalışıyor.

The Block‘un, Sam Bankman-Fried‘den aldığı kredilerin ardından platformu istikrara kavuşturmak amacıyla geçici CEO Bobby Moran da dahil olmak üzere personelinin yaklaşık yüzde 33’ünü işten çıkardığı bildirildi.

The Block Sam Bankman-Fried’ın Ardından Düzlüğe Çıkmaya Çalışıyor

31 Mart tarihli bir tweet’te Cermak, kripto haber sitesinde yaklaşık beş yıl geçirdikten sonra CEO olarak görev alacağını söyledi. Axios ayrıca The Block’un, eski FTX ve Alameda Research kurucusu Sam Bankman-Fried‘den aldığı tartışmalı kredilerin ardından platformu istikrara kavuşturmak istediğini de açıkladı. Ek olarak, Moran da dahil olmak üzere personelinin yaklaşık yüzde 33’ünü işten çıkardığını bildirdi.

sbf

Yazılan Tweet’te şunlar dile getirildi:

 “Kripto piyasasının ve daha geniş anlamda ekonominin daralmasına karşı bağışık değiliz. Kriptodaki bir boğa piyasasından yararlanamayacak kadar hızlı büyüdük. Şimdi, stratejimizi değiştirmeli ve ekiplerimizi mevcut piyasanın gerçekliğine uyacak şekilde yeniden ayarlamalıyız.”

Aralık 2022’de Moran, McCaffrey’in kripto haber sitesini yeniden yapılandırma çabalarında 2021’de Alameda’dan toplam 27 milyon dolarlık iki kredi kullandığını açıklamıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner