Yükleniyor...
Sponsored

The Sandbox, Metaverse Projelerine 50 Milyon Dolarlık Yatırım Yapacak

Popüler metaverse projelerinden The Sandbox, metaverse gelişimini hızlandırmak için proje hızlandırma şirketi Brinc ile iş birliği yaptığını duyurdu.

The sandbox metaverse

Popüler metaverse projelerinden The Sandbox, metaverse gelişimini hızlandırmak için proje hızlandırma şirketi Brinc ile iş birliği yaptığını duyurdu. Bu ortaklıkla Sandbox, 50 milyon dolarlık bir program başlatacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

The Sandbox’ın 50 milyon dolarlık “Metaverse Accelerator Programı” üç yıllık bir süre boyunca 30-40 metaverse girişimine 250.000 dolara kadar yatırım yaparak metaverse geliştirmeye yardımcı olacak.

Programın en iyi performans gösterenlerine ayrıca 150.000 dolara kadar SAND ve LAND token hibeleri verilecek. Programın ilk grubu yılın ikinci çeyreğinin başlarında duyurulacak. Program şu anda açık olan uygulamalarla üç ay sürecek.

The Sandbox’ın kurucu ortağı Sebastien Borget bir basın açıklamasında şunları söyledi;

“Sandbox’ın meta veri aktarımı hızlandırıcısı, yeni nesil meta veri aktarımı girişimcilerini destekleme konusundaki süregelen taahhüdümüzün önemli bir genişlemesidir. Hayal gücü, fikirler ve sıkı çalışma ile dünyanın her yerinden startup’lar vizyonlarını gerçekleştirebilir ve herkes için daha fazla fırsat yaratarak toplumsal etki yaratabilir.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x