Yükleniyor...

The Sandbox (SAND) Bitcoin’e Rağmen Yükselişte!

Bitcoin'deki (BTC) düşüşe rağmen değer kazanan The Sandbox (SAND), günün en çok yükselen üçüncü coin'i oldu.

sand

Bitcoin’deki (BTC) düşüşe rağmen değer kazanan The Sandbox (SAND), günün en çok yükselen üçüncü coin’i oldu.

ABD Hazine Bakanı Yellen’in dün akşamki finans piyasaları hakkındaki konuşması, altcoin’leri adeta çarptı. Birçok altcoin, destek seviyelerini test etti. Bitcoin’deki (BTC) geri çekilmeye rağmen artış gösteren metaverse coin’leri arasında The Sandbox (SAND) dikkat çekti. Günlük bazda yüzde 10’a yakın artış gösteren SAND, günün en çok değer kazanan üçüncü coin’i olmayı başardı.

Ekran Resmi 2023 05 25 10.36.29 2

The Sandbox (SAND) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haftalar önceki fiyatına dönerek 0,479 doları test eden SAND, bu noktadan tepki bularak yüzde 9,65’lik bir yükselişe imza attı. Günlük açılış fiyatını da geçen SAND, haftalık açılış fiyatına yaklaştı. Bitcoin’deki gevşemeye rağmen yüzde 10’a yakın sıçrama yapması, metaverse coin’lerini tekrardan gündeme dahil etti.

SAND, yükselişlerine devam edebilirse sırasıyla 0,54 – 0,595 – 0,652 ve 0,671 dolar dirençlereni hedefleyecektir. Piyasanın negatif senaryoda devam etmesi, metaverse heyecanın azalması gibi durumlar SAND’ı sırasıyla 0,479 ve 0,444 dolara getirebilir. Bu destek seviyelerinden yeterli alıcı bulunamamasında ise, yıllık açılış fiyatına kadar geri çekilmeler takip edilebilir.

Ekran Resmi 2023 05 25 10.50.25

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x