Yükleniyor...

Theta Ağının Token’ları Değer Kazanıyor

Theta mainnet (ana ağ) 2.0 lansmanında bazı yüksek profilli ortaklıklar Theta’nın token’ları için dört haneli kazançlar sağladı

theta token değer kazanıyor

Theta mainnet (ana ağ) 2.0 lansmanında bazı yüksek profilli ortaklıklar Theta’nın token’ları için dört haneli kazançlar sağladı. Kripto ile güçlendirilmiş Esports akış uygulaması Theta, mainnet 2.0 lansmanından önce toplanmaya devam ederek son iki hafta içinde yüzde 150’lik bir artış elde etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Theta Token, Mart ayı ortasında yaşanan “Kara Perşembe”den bu yana yaklaşık yüzde bin 300 oranında artış yaşadı. Önümüzdeki teknik güncellemelerine ek olarak, Theta’nın bu rallisinde Android TV ve Samsung da dahil olmak üzere büyük medya platformlarıyla bir dizi ortaklık yapmasının da payı bulunuyor.

Theta, canlı Esports, World Poker Tour turnuvaları ve Consensus ve Crypto Asia Summit gibi büyük blockchain ve kripto para birimi konferanslarını yayınlayan kripto tabanlı bir hizmet. Kullanıcılar, etkinliklere katılımları ve faaliyetleri nedeniyle Theta’nın özel ödül token’ı G Fuel ile ödüllendiriliyorlar. ödüllendirilir. Bu arada Theta token’ı ise staking yoluyla kazanılıyor.

Theta’nın Rallisi Devam Ediyor

Theta Token, 12 Mayıs’ta 0.185 dolara ulaşarak yeni bir rekor kırdı. Ve o zamandan beri yüzde 150 oranında değer daha kazandı. Bitcoin’e göre ölçüldüğünde, Theta Token’in kazançları o kadar etkileyici değil. Ancak altı haftada satoshi bazında yüzde 360 arttı ve piyasanın önceki rekorunu test etti.

Theta’nın ağ üzerindeki işlemleri finanse etmek için kullanılan operasyonel kripto varlığı olan TFUEL token’ı (Ethereum’daki gas’e benzer), en yüksek kazanç sağlayan kripto varlık grafiklerine de hakim oluyor. Token’ın fiyatı 0.0035’ten 0.0153 dolara yükseldi. Kara Perşembe’den sonra 0.00078 dolara gerileyen TFUEL, 24 Mayıs itibariyle yüzde 3 bin değer kazandı.

Mainnet’e Az Kaldı

Theta’nın mainnet 2.0 yükseltmesi bugün yapılacak ve güncelleme sırasında token’lar alınıp satılamayacak.  Bu durum bazı analistlere göre Theta’nın yakaladığı yükseliş ivmesini bozabilir.