Yükleniyor...

THETA Video İçerikleri Playstation’a Geliyor

Video akışı uygulaması Littlstar ile Ekim ayında imzalanan bir ortaklık sonrasında THETA, e-spor yayınlarının 100 milyondan fazla Playstaion 4 (PS4) konsolu aracılığıyla hem ücretsiz hem de premium içerikte yayınlanacağını duyurdu.

theta içerikleri playstationa geliyor

Video akışı uygulaması Littlstar ile Ekim ayında imzalanan bir ortaklık sonrasında THETA, e-spor yayınlarının 100 milyondan fazla Playstaion 4 (PS4) konsolu aracılığıyla hem ücretsiz hem de premium içerikte yayınlanacağını duyurdu. Littlstar, hem standart hem de sanal gerçeklik (VR) içeriği için bir medya platformu olarak Disney, Sony, Fox, ABC, CNN ve Warner Bros gibi büyük üreticiler için yayın akışı sunuyor.  Littlstar’ın Premium yayın paketi altı ay önce piyasaya sürüldü ve halihazırda aylık 30 binden fazla abone kazandı.

THETA Gelişmiş Teknolojilerden Yararlanıyor

Theta Labs’tan iki farklı kanal Littlstar’da gösterilecek. THETA.tv, 7 gün 24 saat e-spor içeriği sağlayacak ve ücretsiz olacak. THETA.tv + ise yalnızca en iyi oyuncuları ve yayıncıları içerecek ve premium kanalda yayın verecek. Şu anda, firma başarılı bir biçimde devam eden SLIVER.tv web sitesini işletiyor, ancak zamanla bu da, THETA.tv markası altında tamamen yeniden markalaşacak ve e-spor içeriğinin ve blockchain ağ altyapısının marka içinde yer almasını sağlayacak. Bu sayede farkındalık da artmış olacak.

Anlaşmanın şu an yürürlükte olan ilk aşamasıyla, iki firma, iki THETA’nın yerel tokenlarından birini (TFUEL) PS4 oyuncuları ve görüntüleyenlerin kazanmaları için fırsat sunuyor. de içerecek olan Firma, “… yeni teknolojilerden yararlanan daha fazla stratejik işbirliği fırsatlarını keşfetmeye” çalışıyor.

Firma, 2019 yılı boyunca aktif blockchain projelerinden biri oldu ve çarpıcı ortaklıklara ek olarak, kendi ana ağına göç geçiş yaptı. Bununla beraber koruyucu düğümleri de açtı.

Başlangıçta 2018’in başında ICO planlayan firma, Sony ve Samsung’dan özel finansman aldıktan sonra ICO etkinliğini iptal etmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner