Yükleniyor...

Three Arrows Capital (3AC), NFT’lerini Satma Kararı Aldı!

İflas etmiş olan hedge fonu Three Arrows Capital (3AC), şirkete ait olan NFT'lerin satışa çıkarılacağını yayınladı.

3ac

İflas etmiş olan hedge fonu Three Arrows Capital (3AC), şirkete ait olan NFT’lerin satışa çıkarılacağını yayınladı.

22 Şubat tarihinde yapılan duyuruyla, Ortak Tasifiye Memuru Christopher Farmer, iflas etmiş olan hedge fonu 3AC‘ye ait NFT‘lerin tasfiye memuru Teneo tarafından satışa çıkartılacağı duyuruldu. Skandal olaylarlar sonucunda büyük zararlara uğrayan hedge fonu 3AC, NFT‘lerini satışa çıkarmak durumunda kaldı.

3AC’ye Ait NFT’lerin Satışınnı Tasfiye Amacıyla Olduğu Bildirildi

Yakın tarihli yapılan duyuru ile iflasını yayınlamış olan hedge fonu 3AC, yaşanılan büyük zararlardan sonra NFT‘lerini satışa çıkaracağını bildirmişti. Yapılan duyuruyla gerçekleşecek olan NFT satış işlemleri “tasfiye amacıyla NFT’lerin değerinde değişikliğe gitmek” şeklinde nitelendirildi.

Tasfiye memurlarının aldığı kararlar ışığında yayınladığı henüz resmi olmayan yazı, NFT‘lere ait listenin yer almayacağını belirtiyordu. Ayrıca Tasfiye memurları,”Yıldızlı Gece Portföyü” olarak nitelendirdiği NFT listesinin olabildiğince gizli olup faaliyetlerin de ona göre yürütüleceğini ifadelerine ekledi.

Aynı zamanda, 5 Ekim tarihinde 3AC’nin diğer şirketi Starry Night Capitalden 300 adet NFT, 3AC’nin iflası sonrası yaşanan zararları azaltmak amacıyla kullanılmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x