Yükleniyor...

Three Arrows Capital Wallet’ta Aktiflik Yaşandı

Three Arrows Capital Wallet, Curve Pool başta olmak üzere birçok staking ve likidite sağlayıcısından 33 milyon dolar değerinde varlığın likiditesini kaldırdı.

Three Arrows Capital Wallette Aktiflik Yasandi

Three Arrows Capital Wallet, Curve Pool başta olmak üzere birçok staking ve likidite sağlayıcısından 33 milyon dolar değerinde varlığın likiditesini kaldırdı.

İflas eden hedge fonu Three Arrows Capital’in cüzdandaki hareketi dikkat çekti.

Three Arrows Capital Ethereum’larının Stake’ini Kaldırdı

Three Arrows Capital bu yılki ayı piyasasına yenik düşen birkaç firmadan biri. Terra çöküşüyle beraber iflasını açıklayan hedge fonu, iflasın ardından kullanıcılarının fonlarını geri ödeyememişti. İflas eden Three Arrows Capital, gündemde uzun bir süre kendine yer edinmişti. Temmuz’da yayınlanmış raporlarda fonun kullanıcılara ödemesi gereken borcu 2,8 milyar dolar olarak belirlenmişti. Ardından mahkemeye alacaklı koruması için başvuran şirket, Singapur mahkemesinden 3 ay alacaklı koruması almıştı.

three arrows capital

Şimdi ise 10 gün sonra ilk defa aktiflik yaşanan Three Arrows Capital’in Curve Finance’teki cüzdanından stakelenmiş Ethereum’ların (stETH) çekildiği bildiriliyor.

Şirketin tek aktiflik gösterdiği cüzdan Curve Finance’teki cüzdanı da değil. Şirket, Convex‘ten 200 Bitcoin (BTC) ve 4 milyon dolarlık Tether (USDT) ve 4 milyon dolar değerinde Wrapped Ethereum (wETH) likiditesini de kaldırdı. Şirketin bu fonlarla ne yapacağı ise merak konusu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner