Yükleniyor...

Ticaret Efsanesi Bitcoin Fiyatındaki Düşüşü Yorumladı: “Tam Beklediğim Gibi”

Yazım sırasında 5.

Ekran Resmi 2020 03 12 23.11.17

Yazım sırasında 5.808 dolardan işlem gören Bitcoin (BTC), 12 Mart’ta 5.500 dolar seviyesine kadar gerileyerek yaklaşık yüzde 25’lik bir kayıp yaşadı. Fiyattaki düşüş “Siyah Kuğu” olarak adlandırılan koronavirüs salgını ile doğrudan bağlantılı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ticaret efsanesi Peter Brandt, bir takipçisine verdiği yanıtla zaten böyle bir düşüş beklediğini daha önce söylediğini ifade etti. Efsanevi trader gerçekten de Eylül 2019’da Bitcoin’in yeni bir parabolik koşuya başlamadan önce Şubat 2020’de 5.500 dolar seviyesine düşebileceği tahmininde bulunmuştu.

Brandt’ın tahminine göre en büyük kripto para 5.500 dolar seviyesine düştükten sonra 50.000 dolar seviyesine kadar çıkacak. Öte yandan trader’ın yıl sonu fiyat tahmini ise 100.000 dolar.

Öte yandan paylaşılan grafiklere bakıldığında Bitcoin’in halen güçlü bir düşüş trendinde olduğu ve Brandt’ın öngördüğü seviyelere çıkıp çıkmayacağı netlik kazanmış değil. En büyük kripto paranın ayrıca 3.200 dolar altına düşmesi durumu sonun başlangıcı olarak yorumlanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Yilmaz
Yilmaz
2 yıl önce

Kristof Paramaribo sahipleri kimdir acaba merak ediyorum, haaa sakin sahibi yok demeyin sahibi yoksa bu reklamlari kimler veriyorher bitcoin reklami var. Gazetelerde kots Vera iyi gidiyor diye Hergun yaziyor gazeteler satis fiyatlari hakkinda yaziyorlar bureklalarin parasiniben odemiyorum o zaman sahibi oduyor yakindada fisini cekecek bitcoin diye bir sey kalmayacak

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x