Yükleniyor...

Tiffany & Co’dan CryptoPunk Temalı NFT Kolyesi

Her ne kadar son dönemde hacmi düşse de NFT dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Tiffany Codan CryptoPunk Temali Kolye

Her ne kadar son dönemde hacmi düşse de NFT dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son dönemde hızla artan yatırım ve projeler bir yenisi daha eklenerek dikkat çeken bir proje duyuruldu. Lüks mücevher markası Tiffany and Co. CryptoPunk temalı bir kolye tanıttı.

Tiffany & Co’dan 50.000 Dolarlık CryptoPunk Kolyesi

NFT’ler sadece koleksiyonlardan veya oyunlardan ibaret değil. Hemen hemen her alanda kullanılma potansiyeli taşıyan NFT’ler ve arkasındaki akıllı sözleşme teknolojisi, günümüzde birçok yeni ürüne kapı açıyor. Son olarak uzun yıllardır mücevherat sektöründe ismini duyuran Tiffany & Co da NFT’lere kayıtsız kalamayarak yeni kolyesini duyurdu. 250 parçadan oluşan kolye serisi 30 ETH’ye alıcıları ile buluşacak. Haberimizin yazımı itibarıyla yaklaşık olarak 50.000 dolar seviyesinde olan bu kolyeler, CryptoPunk NFT’lerindeki pixellere değerli taşlar gelecek şekilde tasarlanmış durumda.

5 Ağustos’ta alıcıları ile buluşacak olan kolyelere sadece CryptoPunks NFT sahipleri sahip olabilecek.

Bu satışlar sonrası Tiffany & Co’nun yaklaşık olarak 12 milyon dolarlık net gelir elde etmesi bekleniyor. Bu gelir sonrası telif hakkından alacağı komisyonlar ise ilerleyen dönemde pasif olarak şirkete aktarılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner