TigerDirect, Bitcoin ile Alışverişlerde $20 İndirim Sunuyor • Coinkolik
Yükleniyor...

TigerDirect, Bitcoin ile Alışverişlerde $20 İndirim Sunuyor

Kullanıcıların bilgisayar parçaları temin edebileceği teknoloji alışveriş sitesi TigerDirect, geçtiğimiz ayda Bitcoin ile ödeme almaya başladıklarını duyurmuştu.

Kullanıcıların bilgisayar parçaları temin edebileceği teknoloji alışveriş sitesi TigerDirect, geçtiğimiz ayda Bitcoin ile ödeme almaya başladıklarını duyurmuştu. 19 Şubat tarihinden itibaren ise TigerDirect, Bitcoin ile yapılan alışverişlerde 20 dolarlık bir indirim sunacaklarını söyledi.

“PC Part Week” promosyonu çerçevesinde, BitPay kullanılarak Bitcoin ile yapılan 100 dolar üzeri PC parçalarında 20 dolarlık bir hediye çeki veriliyor. Bu kampanya, Intel ve AMD, Sandisk ve Kingston gibi firmalarca destekleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

19-26 Şubat tarihleri arasında kullanıcıların yararlanabileceği bu kampanyada, her müşteri için kampanyadan faydalanabileceği tek bir sipariş limiti konulmuş.

Florida’da bulunan TigerDirect, 23 Ocak tarihinde Bitcoin ile ödeme almaya başlayacaklarını duyurmuştu. O tarihten itibaren kullanıcıların Bitcoin ile ödemelerde en çok rağbet ettiği ürünler arasında ekran kartları, güç kaynakları ve tablet PC’ler bulunuyor.

Bu arada TigerDirect’in ödemelerde Bitcoin kabul etmesi, diğer şirketleri de cesaretlendirdi. Britanya’da bulunan Scan Computers şirketi de BitPay ile Bitcoin ödemesi kabul etmeye başladı.

Scan yöneticisi James Gorbold, şirketin diğer dijital para birimleri -litecoin gibi- ile ödeme almak üzerine de çalışmalar yaptığını belirtti. Scan, mining yapmak isteyen kullanıcılar için de ürünler sunduğundan, scyrpt tabanlı altcoinler ile ödeme alması çok da şaşılacak bir durum değil.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x