Yükleniyor...

Tim Draper 250 Bin Dolarlık Bitcoin Tahmini Hakkında Konuştu

Milyarder Tim Draper 250 bin dolarlık Bitcoin (BTC) fiyat tahmini hakkında açıklamalarda bulundu.

tim draper bitcoin 250 bin dolar

Milyarder Tim Draper 250 bin dolarlık Bitcoin (BTC) fiyat tahmini hakkında açıklamalarda bulundu. Draper bir kez daha BTC fiyatının 2022’de 250 bin dolara ulaşabileceğini belirtti. Lider kripto para biriminin o zamana kadar “tercih edilen para birimi” olacağını tahmin eden Draper, şunları söyledi:

“Hala tahminime inanıyorum. Sanırım 2022’de veya 2023’ün başında Bitcoin 250 bin dolara çıkacak ve bu şu an olduğu yerden büyük bir adım”

Bitcoin ‘Fiat’ın Yerini Alabilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Trader, BTC etrafında hareket etmenin hala zor olduğunu söylüyor, bu yüzden de benimseme  biraz daha yavaş ilerliyor. Bununla birlikte, BTC yeterince ölçeklenebilir hale geldiğinde, kredi kartı ücretlerini ödemek veya “açık ve şeffaf” bir alternatif kullanmak arasında açık bir seçim olacak. Draper, Bitcoin fiyatının Haziran 2014’te ABD Marshals tarafından gerçekleştirilen ilk açık artırmada 29.656 BTC kazandıktan sonra 10 bin dolara fırlayabileceğini doğru bir şekilde tahmin etmişti. En son CNBC röportajında, 1 milyar dolarlık net varlığının yüzde kaçının BTC olduğunu açıkça belirtmedi, ancak “çok, çok BTC” sahibi olduğunu dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x