Yükleniyor...

Tim Draper, Arjantin’e Bitcoin’i Ulusal Para Birimi Yapmasını Önerdi

Milyarder yatırımcı ve Bitcoin savunucusu Tim Draper, Arjantin'e yaptığı son gezide Cumhurbaşkanı Mauricio Macri ile şahsen bir araya geldi.

Tim Draper Arjantin

Milyarder yatırımcı ve Bitcoin savunucusu Tim Draper, Arjantin’e yaptığı son gezide Cumhurbaşkanı Mauricio Macri ile şahsen bir araya geldi. Draper, Cumhurbaşkanı’na oldukça cesur bir fikir sundu: “Bitcoin’i Arjantin ulusal para birimi yapın.”

Görüşmenin ardından Draper, “Bitcoin’i ulusal bir para birimi yapmasını, 5G’yi getirmesini ve pazarın bunu bulmasını ve onun için tüm yolları ve diğer her şeyi inşa etmesini önerdim” dedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Draper, yeni girişimlerin elini çabuk tutmasını, kripto dostu olması durumunda Arjantin’e akın edileceğini belirtti: “Bu sadece olağanüstü ve küresel olarak sonuçlanabilir, insanlar işine başlamak için Arjantin’e gideceğini söyleyecekler.”

Blockchain hareketi büyüdükçe merkeziyetsizlik talebi de artacak. Draper, önemli uygulamalar ile birlikte Blockchain inşasının kripto alanına giren paranın anahtarı olduğunu belirtiyor.

Bana basit geliyor çünkü tek yaptığınız merkeziyetsiz hareketi ile akıyor olmanız. Ve bu hareketin gerçekten önemli olduğu ortaya çıkıyor ve tüm coğrafi sınırlar düşecek ve biz büyük bir dünya olacağız.

Draper’ın Arjantin’e cesurca bir öneride bulunduğu biliniyor, ancak birçoğu BTC’nin ulusal bir para birimi olarak kabul edilmesinin imkansız olduğu görüşünde. Bununla birlikte, kripto dostu kurallar ve düzenlemelerin yanı sıra Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin gerçek para olarak tanınmasının yanı sıra bir ülkenin ekonomik koşulları için uzun bir yol alacağı fikrine dayanmak zor. Yeni başlayanlar ateşli bir şekilde yarının Blockchain projelerini inşa ediyorlar ve devletlerin netliği ancak bu süreci hızlandırabilir.

Gelişimi teşvik etmek, tüm Blockchain sektörü için en önemli şeydir. Yalnızca harika ve kullanışlı uygulamalar sunulduğunda alan ve tüm token’lar gerçek değere sahip olacaktır. Erken hareket eden ülkeler önemli kripto startup’larına ev sahipliği yapacaklar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x