Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Tim Draper, Arjantin'e Bitcoin'i Ulusal Para Birimi Yapmasını Önerdi

Tim Draper, Arjantin’e Bitcoin’i Ulusal Para Birimi Yapmasını Önerdi

ABONE OL:google-news

Milyarder yatırımcı ve Bitcoin savunucusu Tim Draper, Arjantin’e yaptığı son gezide Cumhurbaşkanı Mauricio Macri ile şahsen bir araya geldi. Draper, Cumhurbaşkanı’na oldukça cesur bir fikir sundu: “Bitcoin’i Arjantin ulusal para birimi yapın.”

Görüşmenin ardından Draper, “Bitcoin’i ulusal bir para birimi yapmasını, 5G’yi getirmesini ve pazarın bunu bulmasını ve onun için tüm yolları ve diğer her şeyi inşa etmesini önerdim” dedi.

Draper, yeni girişimlerin elini çabuk tutmasını, kripto dostu olması durumunda Arjantin’e akın edileceğini belirtti: “Bu sadece olağanüstü ve küresel olarak sonuçlanabilir, insanlar işine başlamak için Arjantin’e gideceğini söyleyecekler.”

Blockchain hareketi büyüdükçe merkeziyetsizlik talebi de artacak. Draper, önemli uygulamalar ile birlikte Blockchain inşasının kripto alanına giren paranın anahtarı olduğunu belirtiyor.

Bana basit geliyor çünkü tek yaptığınız merkeziyetsiz hareketi ile akıyor olmanız. Ve bu hareketin gerçekten önemli olduğu ortaya çıkıyor ve tüm coğrafi sınırlar düşecek ve biz büyük bir dünya olacağız.

Draper’ın Arjantin’e cesurca bir öneride bulunduğu biliniyor, ancak birçoğu BTC’nin ulusal bir para birimi olarak kabul edilmesinin imkansız olduğu görüşünde. Bununla birlikte, kripto dostu kurallar ve düzenlemelerin yanı sıra Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin gerçek para olarak tanınmasının yanı sıra bir ülkenin ekonomik koşulları için uzun bir yol alacağı fikrine dayanmak zor. Yeni başlayanlar ateşli bir şekilde yarının Blockchain projelerini inşa ediyorlar ve devletlerin netliği ancak bu süreci hızlandırabilir.

Gelişimi teşvik etmek, tüm Blockchain sektörü için en önemli şeydir. Yalnızca harika ve kullanışlı uygulamalar sunulduğunda alan ve tüm token’lar gerçek değere sahip olacaktır. Erken hareket eden ülkeler önemli kripto startup’larına ev sahipliği yapacaklar.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar