Yükleniyor...

Tim Draper, Gençlere Bitcoin (BTC) Tavsiyesi Verdi

Ünlü Risk Sermayedarı Tim Draper, gençlere Bitcoin (BTC) tavsiyesinde bulundu.

tim draper bitcoin btc tavsiyesi verdi

Ünlü Risk Sermayedarı Tim Draper, gençlere Bitcoin (BTC) tavsiyesinde bulundu. Draper, Çarşamba günü FOX Business ile yaptığı röportajda, Y kuşağı dediğimiz millennial’lara kripto para yatırımı tavsiyesinde bulundu. Draper, emeklilik için yeterli paraya sahip olduklarından emin olmak isteyen gençlerin anahtarının Bitcoin olduğuna inanıyor. Ona göre gençler geleceklerini garanti altına alabilmek için BTC’ye yatırım yapmalı. Ünlü isim, gençlerin günümüzde borçlu bir dünyaya doğduklarını ve bundan kurtulmaları gerektiğini ifade ediyor.

Draper de bildiğiniz gibi kripto para birimlerine çok erken yatırım yapan isimlerden birisiydi.

Tim Draper Bankaları da Eleştirdi

Tim Draper, bugünkü bankacılık sistemini de eleştirdi. Bitcoin’in bankalara bir alternatif olduğunu tekrarlayan Draper, Bitcoin’in yatırımcıları banka zincirlerinden kurtaracağını ifade ediyor. Draper bankalar hakkında şunları söyledi: “Bankalarda param risk altında. Her zaman saldırıya uğruyorlar. Bitcoin muhtemelen şu anda en güvenli para birimi.”

Draper, şu sora gençleri servetlerini biriktirmelerine ve paralarını kaptırmamalarına yardımcı olacak şeylere yatırım yapmaya teşvik ediyor.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner