Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Tim Draper'a Göre LN Etkisiyle Bitcoin Fiyatı 250.000 Dolar Olacak

Tim Draper’a Göre LN Etkisiyle Bitcoin Fiyatı 250.000 Dolar Olacak

ABONE OL:google-news

Sektörün önde gelen isimlerinden birisi olan Tim Draper, yaptığı son açıklama ile Bitcoin fiyatının 2023 yılında Lightning Network’ün (LN) de etkisiyle büyük bir sıçrama yapacağını ve o tarihte 250.000 dolara kadar çıkacağı iddiasında bulundu.

Draper, Malta’da düzenlenen bir etkinlikte bunları dile getirirken, LN teknolojisinin Bitcoin’i fiyatını yukarı çekecek önemli bir etmen olduğunu belirtti. Draper, şöyle konuştu:

”Fiyat konusuna baktığım zaman, bir artışa en fazla katkı yapacak şeyin Bitcoin ödeme araçları olduğunu düşünüyorum.”

Draper, LN örneğini verirken ayrıca şunları ekledi:

”LN, Open Node ve de diğer firmalar, bu alanda çok büyük etki yapacak. Onların, gelecekte bizim çok rahat bir şekilde Bitcoin harcaması yapmamıza aracılık edeceklerini düşünüyorum. Bu sayede Bitcoin hem değer saklama aracı, hem de mikro ödemeler için önemli bir alternatif haline gelecektir. Bu da fiyatı 2023 yılı için 250.000 dolara kadar çıkarabilecek bir gelişme olacaktır.”

LN, her ne kadar doğrudan bir ödeme aracı olmasa da mikro ödemelerin çok ucuz maliyetlerle yapılmasını sağladığı için önemli bir etki gücüne sahip.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar