Yükleniyor...

Tim Draper’a Göre LN Etkisiyle Bitcoin Fiyatı 250.000 Dolar Olacak

Sektörün önde gelen isimlerinden birisi olan Tim Draper, yaptığı son açıklama ile Bitcoin fiyatının 2023 yılında Lightning Network’ün (LN) de etkisiyle büyük bir sıçrama yapacağını ve o tarihte 250.

Tim Drapera Göre LN Etkisiyle Bitcoin Fiyatı 250.000 Dolar Olacak

Sektörün önde gelen isimlerinden birisi olan Tim Draper, yaptığı son açıklama ile Bitcoin fiyatının 2023 yılında Lightning Network’ün (LN) de etkisiyle büyük bir sıçrama yapacağını ve o tarihte 250.000 dolara kadar çıkacağı iddiasında bulundu.

Draper, Malta’da düzenlenen bir etkinlikte bunları dile getirirken, LN teknolojisinin Bitcoin’i fiyatını yukarı çekecek önemli bir etmen olduğunu belirtti. Draper, şöyle konuştu:

”Fiyat konusuna baktığım zaman, bir artışa en fazla katkı yapacak şeyin Bitcoin ödeme araçları olduğunu düşünüyorum.”

Draper, LN örneğini verirken ayrıca şunları ekledi:

”LN, Open Node ve de diğer firmalar, bu alanda çok büyük etki yapacak. Onların, gelecekte bizim çok rahat bir şekilde Bitcoin harcaması yapmamıza aracılık edeceklerini düşünüyorum. Bu sayede Bitcoin hem değer saklama aracı, hem de mikro ödemeler için önemli bir alternatif haline gelecektir. Bu da fiyatı 2023 yılı için 250.000 dolara kadar çıkarabilecek bir gelişme olacaktır.”

LN, her ne kadar doğrudan bir ödeme aracı olmasa da mikro ödemelerin çok ucuz maliyetlerle yapılmasını sağladığı için önemli bir etki gücüne sahip.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x