Yükleniyor...

Time Inc., Bitcoin Kabul Eden En Büyük Yayım Şirketi Oldu

Time, Fortune, People, Entertainment Weekly ve bunun gibi 90’ın üzerinde derginin yayımcılığını yapan Time Inc., Coinbase ile gerçekleştirdiği ortaklık sonucu Bitcoin ödemesi kabul etmeye başladı

time inc bitcoin kabul eden en buyuk yayim sirketi oldu

Time, Fortune, People, Entertainment Weekly ve bunun gibi 90’ın üzerinde derginin yayımcılığını yapan Time Inc., Coinbase ile gerçekleştirdiği ortaklık sonucu Bitcoin ödemesi kabul etmeye başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Times Inc.’nin genel müdürlüğü ve stratejik pazarlama müdürlüğü görevlerini üstlenen Lynne Biggar, konu ile ilgili şu açıklamaları yapıyor:

“Bizler sürekli müşterilerimizin markalarımız ile daha kolay etkileşime geçebilmesi için yollar arıyoruz ve bu pilot uygulama, Bitcoin kullanıcılarına abonelik almaları için kesintisiz ve basit bir yol sunacak. İlerleyen zamanlarda Coinbase ile ortaklığımızı genişleterek kullanıcılarımıza daha çok fırsat sunmayı umuyoruz.”

Abonelik almak isteyen kullanıcılar için ödeme sayfası ise şu şekilde karşımıza çıkıyor.

coindesk-time-bitcoin-payment
Kaynak, Coindesk

Büyük Yayımcılar Bitcoin Kullanımını Destekliyor

Coinbase kurucu ortağı ve CEO’su Brian Armstrong, Times Inc. gibi büyük yayımcıların, okuyucularına ve medya şirketlerine, Bitcoin’in kullanımını yaygınlaştırdıklararak önemli bir mesaj verdiklerini belirtiyor. Bitcoin ödemesi kabul ederek kullanıcılara ulaşmak için yeni bir kapı açan Time Inc. gibi şirketler, gelecek günlerde diğer yayımcılara da bu şekilde öncülük ederek Bitcoin’in yaygınlaşmasında önemli rol oynayabilir.

Referanslar,

https://www.timeinc.com/about/news/press-release/time-inc-partners-with-coinbase-to-become-the-first-major-magazine-publisher-to-accept-bitcoin-payments/


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x