Yükleniyor...

Togg NFT Koleksiyonu için Kullanıcılar Dijital Cüzdanlarını Hazırladı

Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel hazırlanan Togg NFT koleksiyonunun açık artırmasına katılmak için 20 bine yakın kişi dijital cüzdanını hazırladı.

togg 2023 nft koleksiyonu

Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel hazırlanan Togg NFT koleksiyonunun açık artırmasına katılmak için 20 bine yakın kişi dijital cüzdanını hazırladı.

Togg, “100.Yıl Özel Seri” adlı 2023 adetlik NTF koleksiyonuyla yoğun ilgi görüyor. “100.Yıl Özel Seri” Togg Akıllı Cihazları için ön siparişe katılma ve teslim alma sıralamasını belirleme hakkı sağlayacak NFT koleksiyonunun açık artırması için şimdiden 20 bine yakın kişi Trumore uygulaması üzerinden dijital cüzdanını hazırladı. 5 Şubat Pazar günü başlayacak olan açık artırma için daha fazla kullanıcının cüzdan oluşturması bekleniyor.

Togg 100.Yıl Özel Seri NFT Koleksiyonu Yoğun İlgi Görüyor

nft koleksiyonu togg

“100.Yıl Özel Seri” Togg Akıllı Cihazları için ön siparişe katılma ve teslim alma sıralamasını belirleme hakkı sağlayacak “100. Yıl Özel Seri” NFT’lerin açık artırma yoluyla satın alınabileceği Trumore uygulamasını kullanmaya başlayanların sayısı 200 bin kişiyi geçti.

2023 adetlik NFT koleksiyonu için 5 Şubat saat 19.23’te başlayacak olan açık artırma, 15 Şubat’a kadar devam edecek.

Kısa bir süre önce kullanıcılarla buluşan Trumore uygulamasına şu ana dek 200 bini aşkın kişi kayıt oldu. Ayrıca, aktif oturum sayısı ise 1.1 milyonun üzerine çıktı. Kullanıcılarına hayatı kolaylaştıracak çözümler sunacak olan Trumore uygulamasını kullanan sekiz kişi “100. Yıl Özel Seri” Togg Akıllı Cihazı test sürüş hakkı kazandı.

Açık artırma için geri sayım başladı

App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indirip Tru.ID oluşturan kullanıcılar, dijital varlık cüzdanlarına aktardıkları AVAX aracılığıyla, yine aynı alanda yer alacak “NFT Alım Platformu” üzerinden sadece bir NFT için teklif verebilecek.

Açık artırma süresince ilgilenilen NFT’ye en yüksek teklifin verilmesi  durumunda, ön sipariş hakkı teklifi verene ait olacak. Kullanıcılar uygulamadaki ‘hemen satın al’ seçeneği sayesinde, ilgilendikleri NFT’ye açık artırma süresinin bitmesini beklemeden de sahip olabilecekler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x